صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مجلس با شیطنت‌های آمریکا مقابله می‌کند

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: درصورتی‌که آمریکا به شیطنت‌هایش ادامه دهد، مجلس شورای اسلامی با این موضع برخورد خواهد کرد.

کد خبر : 41255

تاریخ انتشار : 31/05/1395 - 15:02


مجلس با شیطنت‌های آمریکا مقابله می‌کند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، قاسم احمدی لاشکی در پنجمین جلسه شورای اداری چالوس با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: باید خدمات دولت آن‌گونه که اتفاق افتاده به مردم اطلاع‌رسانی شود زیرا این خدمات متعلق به نظام است و در كنار آن از بزرگ‌نمایی نیز باید پرهیز كرد.

وی افزود: این دولت از زمان فعالیتش تاکنون تلاش‌های فراوانی از جمله مهار تورم از 40 درصد به تک رقمی، ایجاد آرامش نسبی و ثبات اقتصادی، تعامل سازنده با کشورهای دنیا، اجرای طرح تحول نظام سلامت و بیمه همگانی، افزایش فروش نفت، گاز و توسعه میعانات نفتی، حمایت در تقویت بنیه دفاعی کشور و مبارزه با داعش در کشور انجام داده است.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به عنوان نمونه در دوره‌های گذشته بسیاری از مردم بی‌بضاعت و قشر آسیب‌پذیر جامعه برای پرداخت هزینه‌های درمان به برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه فرمانداری‌ها پناه می‌آورند اما امروز دیگر شاهد چنین وضعیتی نیستیم که این مهم نشان از حمایت و موفقیت دولت در این حوزه بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران گفت: دولت تدبیر و امید در نظام اسلامی با نوآوری و خلاقیت به نحوی عمل کرد که نوع نگاه کشورهای دنیا به ایران اسلامی که در آستانه انزوا قرار گرفته بود، تغییر کند.

احمدی اضافه کرد: در حوزه برجام و مذاکرات هسته‌ای با وجود آنکه ترحیم‌های یک‌جانبه برداشته نشده اما تلاش‌های فراوانی صورت گرفته است و درصورتی که آمریکا به شیطنت‌هایش ادامه دهد، مجلس شورای اسلامی با این موضع برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره فعالیت‌های انجام شده در حوزه انتخاباتی خود، یادآور شد: بهره‌برداری از تونل شهری و پل انتهایی آن، ساخت پل سردآبرود ، اشکاردشت و کشکسرا و گازرسانی به 9 روستای شهرستان کلاردشت و مرزن‌آباد از اقدامات قابل تقدیر دولت یازدهم در منطقه بوده است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان به اجرای طرح سرشماری نفوس مسکن در مهرماه سال جاری، از مسئولان ادارت، دهیاران و شوراهای اسلامی خواست تا برای اجرای درست و دقیق این طرح همکاری لازم را داشته باشند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : مجلس با شیطنت‌های آمریکا مقابله می‌کند

مجلس با شیطنت‌های آمریکا مقابله می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر