صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

غرق شدن قایق‌ران 37 ساله در رودخانه هراز

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: مرد 37 ساله‌ای به همراه 6 مسافر در رودخانه هراز مشغول قایق‌رانی بود که به سمت شیارهای صخره‌های رودخانه کشیده و واژگون می‌شود و سرپرست این قایق جان خود را از دست می‌دهد.

کد خبر : 41254

تاریخ انتشار : 31/05/1395 - 15:01


غرق شدن قایق‌ران 37 ساله در رودخانه هراز

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، ذکریا اشک‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ما از غرق شدن قایق‌ران مرد 37 ساله در رودخانه خروشان هراز خبر داد و اظهار کرد: عصر روز گذشته بر اثر برخورد قایق به صخره در رودخانه هراز یک نفر غرق شد.


وی با بیان اینکه این حادثه در منطقه محمدآباد محور هراز رخ داد، یاد‌آور شد: مرد 37 ساله‌ای به همراه 6 مسافر در رودخانه هراز مشغول قایق‌رانی بود که به سمت شیارهای صخره‌های رودخانه کشیده و واژگون می‌شود.

 

سخنگوی اورژانس مازندران به اعزام فوری ماموران اورژانس آن منطقه اشاره کرد و گفت: بر اثر واژگونی قایق، سرپرست این تیم دچار خفگی می‌شود و پس از حضور امدادگران به دلیل شدت جریان آب، قایقران غرق شده و جان خود را از دست می‌دهد.

 

اشک‌پور در پایان با اعلام اینکه تلاش همکاران برای احیای این قایق‌ران فایده‌ای نداشت، تصریح کرد: پس از عملیات نجات، اقدامات احیا انجام شد ولی به علت شدت خفگی، قایق‌ران 37 ساله درگذشت و جنازه به بیمارستان امام رضا(ع) آمل منتقل شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : غرق شدن قایق‌ران 37 ساله در رودخانه هراز

غرق شدن قایق‌ران 37 ساله در رودخانه هراز

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر