صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مدیران با روحیه اشرافی‌گری نمی‌توانند به مردم خدمت کنند

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه مدیران با روحیه اشرافی‌گری نمی‌توانند به مردم خدمت کنند، خاطرنشان کرد: اینها همان جریان نفوذی‌ها و فتنه‌گران هستند که مانند موریانه به جان این ملت افتادند و مانند زالو خون مردم زحمت‌کش را می‌مکند.

کد خبر : 41200

تاریخ انتشار : 30/05/1395 - 07:27


مدیران با روحیه اشرافی‌گری نمی‌توانند به مردم خدمت کنند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به 31 مرداد و روز جهانی مساجد، اظهار کرد: دشمنان اسلام فهمیدند مهم‌ترین سنگر مسلمانان مساجد است.

وی افزود: بزرگترین و کارآمدترین ابزار و مکان در جنگ نرم با دشمنان، مساجد هستند و جوانان و نوجوانانی که ارتباط با مساجد دارند در معرض آسیب کمتری هستند.

امام جمعه میاندورود همچنین با اشاره به روز صنعت دفاعی، خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب و به خصوص در چند سال گذشته پیشرفت‌های دفاعی خوبی داشتیم و اگر این پیشرفت‌ها نبود، کشورهای قدرتمند دنیا با ما وارد مذاکره نمی‌شدند.

محمدنسب با بیان اینکه قرآن به مجهز شدن در برابر دشمنان تاکید می‌کند، تصریح کرد: نباید منتظر بود تا دشمن به ما حمله کند سپس به‌دنبال ارتقا صنایع دفاعی برویم، بلکه همیشه باید آماده بود.

محمدنسب در ادامه با اشاره به اول شهریور و روز بزرگداشت بوعلی سینا و روز پزشک، این روز را به همه پزشکان متعهد و متخصص تبریک گفت و اضافه کرد: ایران در زمینه پزشکی با تلاش و تولید علم توانسته رتبه 15 دنیا را در سال 2015 کسب کند.

وی به پیشرفت‌های ایران در زمینه انتقال خون، پیوند قلب، کاشت حلزون شنوایی، درمان ناباروری، ساخت نای و رگ مصنوعی توسط دانشمندان جوان اشاره کرد و گفت: جوانان ما با وجود امکانات کم توانستند ایران را در منطقه و جهان پیشرو کنند اما بعضی‌ها تلاش می‌کنند این ظرفیت‌ها را نادیده بگیرند.

محمدنسب کسب اولین مدال بانوان ایران در المپیک آن‌هم با حجاب اسلامی را به مردم تبریک گفت و بیان کرد: به همه کسانی که در المپیک با تلاش خود توانستند برای کشورمان موفقیت کسب کنند خسته نباشید و خداقوت می‌گویم.

خطیب نماز جمعه میاندورود در ادامه با اشاره به شهادت شهیدان رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت، اظهار کرد: مسئولان کشور باید این دو شهید را الگوی خود قرار دهند.

وی یادآور شد: شهیدان رجایی و باهنر خادم ملت بودند که با کمترین امکانات در بهبوهه انقلاب با حقوق ناچیز کشور را مدیریت می‌کردند.

محمدنسب تصریح کرد: امروز مدیرانی هستند که هیچ خدمتی نمی‌کنند اما برای خود مقامی قائلند و حقوق‌های نجومی می‌گیرند.

وی با بیان اینکه مدیر با روحیه اشرافی‌گری نمی‌تواند به مردم خدمت کند، خاطرنشان کرد: اینها همان جریان نفوذی‌ها و فتنه‌گران هستند که مانند موریانه به جان این ملت افتادند و مانند زالو خون مردم زحمت‌کش را می‌مکند.

امام جمعه میاندورود در پایان تاکید کرد: وقتی عده‌ای در یک مجموعه سه آمار ضد و نقیض می‌دهند و در شعار و آمارهای غلط دادن حیا هم ندارند حداقل وقتی آمار دروغی هم می‌دهند هماهنگ باشند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مدیران با روحیه اشرافی‌گری نمی‌توانند به مردم خدمت کنند

مدیران با روحیه اشرافی‌گری نمی‌توانند به مردم خدمت کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر