صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

طلب 52 میلیارد تومانی پیمانکاران راه مازندران پرداخت شد/ معدل مناسب بلاغ در اطلاع‌رسانی/ سنگ زدن به هنجارهای ملی خطا است

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی معدل عملکرد بلاغ را مناسب ارزیابی کرد و گفت: یکی از رسالت‌های بلاغ باید مبارزه با نقشه‌های دشمن در ایجاد تناقض میان هنجارهای اعتقادی و ملی باشد.

کد خبر : 41199

تاریخ انتشار : 30/05/1395 - 07:26


طلب 52 میلیارد تومانی پیمانکاران راه مازندران پرداخت شد/ معدل مناسب بلاغ در اطلاع‌رسانی/ سنگ زدن به هنجارهای ملی خطا است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،سیدعلی ادیانی در بازدید از پایگاه خبری بلاغ، این سایت را رسانه‌ای انقلابی معرفی و اظهار کرد: این مطالبه از بلاغ وجود دارد که اندیشه امام(ره) و رهبری را به خوبی تبیین کند.

وی با تاکید بر لزوم تبیین گفتمان رهبر معظم انقلاب توسط نیروهای انقلابی، افزود: دفاع از اسلام، امام و رهبری امری ظریف است و آگاهی بر تمام جزئیات موضوع را می‎طلبد.

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم استفاده از روش‌های درست در دفاع از ارزش‌ها، تصریح کرد: پایگاه خبری بلاغ باید روش مبتنی بر عقلانیت و دین‌مداری را در دفاع از ارزش‌ها اجرایی کند.

ادیانی معدل عملکرد بلاغ را مناسب ارزیابی کرد و گفت: یکی از رسالت‌های بلاغ باید مبارزه با نقشه‌های دشمن در ایجاد تناقض میان هنجارهای اعتقادی و ملی باشد.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای ایجاد تناقض میان باورهای ملی و مذهبی مردم ایران، خاطرنشان کرد: نباید سنگ به سمت هنجارهای ملی پرتاب کنیم چون در این صورت برای هنجارهای اسلامی نمی‌توانیم مخاطب جذب کنیم.

ایرانیت ما عین عرقیت دینی ما است

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایرانیت ما عین عرقیت دینی ما است، بیان کرد: اگر ارزش‌های دینی را بدون مردم و جامعه نکاه کنیم، قطعا خطا است.

این مسئول با بیان اینکه رسانه نباید خنثی باشد، یادآور شد: رسانه‌ها باید در برابر رخدادهای کشور موضع‌گیری کنند.

ادیانی یکی از مطالبه‌های جدی از رسانه‎های انقلابی را حمایت از نیروهای هم‌فکر عنوان کرد و متذکر شد: رسانه‌های واگرا صریحا به نیروهای انقلابی هجمه می‌برند.

وی شبیخون فرهنگی را یک واقعیت دانست و اضافه کرد: متاسفانه گاهی دوستان غیرهوشمند، هم‌فکران ما را سیبل می‌کنند.

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات جاده‌های مازندران، اظهار کرد: یکی از سه راه اصلی ورود به مازندران محور سوادکوه است که متاسفانه در پایان تعطیلات دچار ترافیک می‌شود و هزینه‌های مادی و معنوی فراوانی را برای استان درپی دارد.

این مسئول با بیان اینکه حقیقت این است که با سوء‌تدبیر روبرو هستیم، افزود: اصلا قابل توجیه نیست که آزادراه تهران - شمال 27 سال زمین‌گیر باشد.

ادیانی با اشاره به مطالبات پیمانکاران راه‌های مازندران که 11 ماه پرداخت نشده بود، تصریح کرد: با تلاش استاندار مازندران، مدیرکل راه و شهرسازی و معاون وزیر راه و پیگیری نمایندگان مازندران، طلب 52 میلیارد تومانی پیمانکاران پرداخت شد.

وی با بیان اینکه دولت با کمبود منابع مالی روبرو است و این امر بر روند توسعه کشور تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: اما این بدان معنا نیست که کاسه ما کاملا خالی باشد و پیگیری مسئولان را می‎طلبد.

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مظلومیت‌ها انقلاب، مردم و مجلس این است که هرکسی که برای ورود به مجلس رای آورد، به این معنا نیست که تمامی توانایی‌ها را داشته باشد.

رای مردم برای منتخب فرصت ایجاد می‌کند نه ظرفیت

ادیانی با تاکید بر اینکه رای مردم برای منتخب فرصت ایجاد می‌کند نه ظرفیت، گفت: اینکه برخی از نمایندگان نمی‌توانند در کار خود موفق شوند، به این دلیل است که این ظرفیت را ندارند.

وی بیان کرد: رسانه‌ها باید کاری کنند که در انتخابات آینده، پول و وعده حرف اول را نزند بلکه قابلیت‌ها، ارزش‌ها و ظرفیت‌ها اولویت انتخاب مردم باشد.

نماینده مردم قائم‎شهر، سیمرغ، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل نبود سیستم شفاف مالی، لابی‌گری تا حدود قابل توجهی در جذب اعتبارات نقش‌آفرینی می‌کند، متذکر شد: وظیفه دولت توزیع عادلانه بودجه و بیت‌المال است.

این نماینده مجلس اظهار کرد: هرچه نماینده قدرتر باشد و بتواند در مجلس بدرخشد، در جذب بودجه موفق‌تر خواهد بود.

ادامه دارد...

برای مشاهده تصاویر این بازدید اینجا کلیک کنید. 

  

دیدگاه شما در مورد : طلب 52 میلیارد تومانی پیمانکاران راه مازندران پرداخت شد/ معدل مناسب بلاغ در اطلاع‌رسانی/ سنگ زدن به هنجارهای ملی خطا است

طلب 52 میلیارد تومانی پیمانکاران راه مازندران پرداخت شد/ معدل مناسب بلاغ در اطلاع‌رسانی/ سنگ زدن به هنجارهای ملی خطا است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر