صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

زیرمیزی گرفتن در شان پزشک نیست/ نفوذ بیگانگان در بیت بزرگان همواره بوده و خواهد بود

امام‌جمعه قائم‌شهر گفت: نفوذ در بیت بزرگان همواره بوده و خواهد بود که این امر نیاز به هوشیاری دارد و بیوت بزرگان باید دست رد به نفوذ بیگانگان بزنند.

کد خبر : 41197

تاریخ انتشار : 30/05/1395 - 07:22


زیرمیزی گرفتن در شان پزشک نیست/ نفوذ بیگانگان در بیت بزرگان همواره بوده و خواهد بود

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قائم‌شهر با اشاره به سالروز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، اظهار کرد: از خدمات همه پزشکان خدوم و دلسوز تشکر می‌کنیم اما بعضی از پزشکان فکر می‌کنند باید همیشه به‌دنبال کسب منفعت بیشتر باشند و بیشتر از تعرفه بیمارستان پول یا به عبارتی زیرمیزی بگیرند که این واقعا در شان طبیب نیست.

وی افزود: شان پزشک، نجات بیمار و فراهم ساختن زمینه درمان بیمار است.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آغاز هفته دولت، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و درباره ساده زیستی شهید رجایی، تصریح کرد: شهید رجایی در مقطعی که نخست وزیر کشور شد، خودش اقدام کرد و یک چهارم حقوقی که نخست وزیر قبلی می‌گرفت را برای خودش در نظر گرفت.

معلمی اضافه کرد: این امر علت این است که نام و یاد و خاطره شهید رجایی، در طول این مدت به‌خوبی و به‌عظمت یاد شود و دولتمردان باید دارای چنین ویژگی‌هایی باشند، نه اینکه فردی که اصلا بوی جبهه و جنگ به مشامش نرسیده می‌شود رئیس فلان صندوق ملی و حقوق بالای چندصد میلیون دریافت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: هفته دولت فرصتی است که دولتمردان نگاهی به فعالیت‌های گذشته خود داشته باشند و موفقیت‌های خود را تقویت و مشکلات را حل کنند.

امام جمعه قائم‌شهر درباره نگاه مسئولان به مردم، گفت: امام علی(ع) در مکاتبات خود با فرمانداران، از مردم تعبیر به رعیت می‌کنند نه ناس، یعنی اینکه حاکم باید مراعت‌کننده و خیرخواه مردم باشد.

معلمی به پخش نوار صوتی آقای منتظری و علت اینکه این فایل صوتی در این مقطع مجددا پخش شده اشاره کرد و متذکر شئ: در این سخنرانی، آقای منتظری نسبت به اعدام منافقینی که در کشور بیش از 16 هزار نفر از مردم بیگناه این کشور را به شهادت رساندند، اعتراض و از حضرت امام(ره) گله می‌کند.

وی در این باره خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) در آخرین نامه خود در تاریخ شهریور 68 به منتظری چند نکته را بیان می کنند: بخست آنکه سعی کنید افراد بیت را عوض کنید تا سهم امام به حلقوم ریخته نشود و دوم آنکه نامه‌های منافقین که از طرف منتظری در اختیار رسانه‌های معاند قرار می‌گرفت، ضربه سنگینی به سربازان گمنام امام زمام(عج) وارد کرد.

خطیب جمعه قائم‌شهر با اشاره به ساده‌لوحی منتظری و نفوذ در بیت ایشان از منظر حضرت امام اشاره کرد و یادآور شد: نفوذ در بیت بزرگان همواره بوده و خواهد بود که این امر نیاز به هوشیاری دارد و بیوت بزرگان باید دست رد به نفوذ بیگانگان بزنند.

معلمی در پایان از مردم خواست که از دستگاه قضا پیگیری برخورد با منتشرکنندگان این فایل صوتی در این مقطع را مطالبه کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : زیرمیزی گرفتن در شان پزشک نیست/ نفوذ بیگانگان در بیت بزرگان همواره بوده و خواهد بود

زیرمیزی گرفتن در شان پزشک نیست/ نفوذ بیگانگان در بیت بزرگان همواره بوده و خواهد بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر