صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مجلس اگر احساس کند قراردادهای جدید نفتی به ضرر منافع ملی است قطعا واکنش نشان می‌دهد

نماینده مردم کرمان در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی اگر احساس کند قراردادهای جدید نفتی به ضرر منافع ملی است قطعا واکنش نشان خواهد داد.

کد خبر : 41193

تاریخ انتشار : 30/05/1395 - 07:14


مجلس اگر احساس کند قراردادهای جدید نفتی به ضرر منافع ملی است قطعا واکنش نشان می‌دهد

به گزارش خط امید به نقل از فارس،

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره نشست مشترک غیرعلنی وزیر نفت با مجلس که یکشنبه هفته آتی برگزار می‌شود، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی اگر احساس کند قراردادهای جدید نفتی به ضرر منافع ملی است قطعا واکنش نشان خواهد داد.

وی افزود: برگزاری جلسه غیرعلنی روز یکشنبه هم به دنبال واکنشی است که تعدادی از نمایندگان مجلس درباره الگوی قراردادهای جدید نفتی داشتند.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: امیدواریم این سلسله نشست‌ها به نتیجه برسد ولی اگر خدایی نخواسته این جلسه به نوعی باشد که بخواهد در جهت تغییر قراردادها باشد قطعا واکنش نشان می‌دهیم.

«ما می‌خواهیم حرف وزیر نفت و منتقدین نسبت به الگوی قراردادهای نفتی را بشنویم و پس از آن مجلس شورای اسلامی اگر لازم دید اقدامی انجام داده و واکنش‌های لازم را داشته باشد.»

زاهدی در خاتمه عنوان کرد: به طور قطع مجلس شورای اسلامی به فکر منافع نظام، انقلاب و کشور بوده و منویات و رهنمودهای رهبری را مدنظر دارد و براساس آن واکنش‌های لازم را صورت می‌دهد.

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : مجلس اگر احساس کند قراردادهای جدید نفتی به ضرر منافع ملی است قطعا واکنش نشان می‌دهد

مجلس اگر احساس کند قراردادهای جدید نفتی به ضرر منافع ملی است قطعا واکنش نشان می‌دهد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر