صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وجود مشترک گاز در مازندران با بدهی 30 تا 40 دوره/ بدهی 13 میلیارد تومانی 2 کارخانه بزرگ به شرکت گاز/ 180 میلیارد تومان طلب داریم

مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه افرادی بالای 30 یا 40 دوره به شرکت گاز بدهکارند، گفت: دو کارخانه بزرگ مازندران نیز 13 میلیارد تومان به این شرکت بدهکار است.

کد خبر : 41185

تاریخ انتشار : 29/05/1395 - 11:25


وجود مشترک گاز در مازندران با بدهی 30 تا 40 دوره/ بدهی 13 میلیارد تومانی 2 کارخانه بزرگ به شرکت گاز/ 180 میلیارد تومان طلب داریم

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، محمد اسماعیل ابراهیم‌زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پول گاز حق‌الناس و برای دولت است و از مشترکان می‌خواهیم برای پرداخت یارانه و پیشرفت پروژه‌ها، بدهکاری خود به شرکت را پرداخت کنند، اظهار کرد: بدهکاری شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران به این شرکت 7 میلیارد تومان و کارخانه سیمان 6 میلیارد تومان است.
 
وی مهم‌ترین مشکل این شرکت را وصول مطالبات عنوان کرد و افزود: 180 میلیارد تومان از صنایع بزرگ و کوچک و مردم طلبکار هستیم.
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با بیان اینکه 80 درصد مشترکان مردم قبض خود را پرداخت می‌کنند اما 20 درصد از آنان به شرکت بدهکار هستند، تصریح کرد: 99 درصد شهرهای استان گازدار هستند که بعضی مناطق مانند کیاسر، فریم و رینه به دلیل صعب‌العبور و رانشی بودن و مشکلات مالی دولت، زیرساخت‌های این امر مهیا نشده است.
 
ابراهیم‌زاده با بیان اینکه در سال 94 شرکت گاز مازندران توانست 83 هزار مشترک را گازدار کند، خاطرنشان کرد: تا پایان سال 97 روستاهای بالای 20 خانوار 100 درصد گازدار می‌شوند.
 
 وی پیمانکاران شرکت گاز را 186 نفر اعلام کرد و یادآور شد: از 14 فروردین‌ماه تاکنون 400 کیلومتر کار انجام شده است که 22 هزار اشتراک‌پذیری را داشته‌ایم.
 
 
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران هزینه خط گازرسانی دامغان ـ کیاسر را دست‌کم هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: 170 کیلومتر طول این خط و قطر لوله 42 اینچ است که پیمانکاران به جد در حال انجام کار هستند.
 
وی مشکل نقدینگی را از مسائل بر سر راه این طرح عنوان کرد و  افزود: تعهدات پیمانکار این خط تا تاریخ هفتم مهرماه سال 96 است و استاندار مازندران هم از این مسیر بازدید داشته و نامه‌ای وزیر نفت ارسال کرده است.
 
مدیرعامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه خط گازرسانی دامغان ـ کیاسر خوراک اصلی پتروشیمی گاز است، تاکید کرد: امید است این پروژه سنگین با حجم بالای کاری که می‌تواند در اشتغال منطقه نقش داشته باشد، با تلاش مسئولان استان به بهره‌برداری برسد.
 
وی با اشاره به اینکه 300 میلیارد تومان بودجه شرکت گاز مازندران است، تصریح کرد: مازندران در جذب اعتبار و از لحاظ درجه‌بندی رتبه یک را دارد.
 
ابراهیم زاده در پایان با بیان اینکه سال گذشته 6 میلیارد تومان گاز خریده‌ایم، گفت: افرادی بالای 30 یا 40 دوره بدهکارند، خانه‌ای در سرخرود 11 میلیون تومان به شرکت بدهکار است. 

  

دیدگاه شما در مورد : وجود مشترک گاز در مازندران با بدهی 30 تا 40 دوره/ بدهی 13 میلیارد تومانی 2 کارخانه بزرگ به شرکت گاز/ 180 میلیارد تومان طلب داریم

وجود مشترک گاز در مازندران با بدهی 30 تا 40 دوره/ بدهی 13 میلیارد تومانی 2 کارخانه بزرگ به شرکت گاز/ 180 میلیارد تومان طلب داریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر