صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون فرماندار بهشهر خبر داد:

بهشهر فردا ميزبان مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه کوهستان

خط امید بهشهر : معاون فرماندار بهشهر گفت: یکدوره مسابقه جایزه بزرگ کوهستان رشته دانهیل به میزبانی شهرداری خلیل شهر در پارک جنگلی سرخو در شهرستان بهشهر واقع در استان مازندران برگزار می شود .

کد خبر : 4118

تاریخ انتشار : 04/08/1392 - 23:06


بهشهر فردا ميزبان مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه کوهستان

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر ، عبدالله رياحي  در جلسه برنامه ريزي اين مسابقات در فرمانداري بهشهر افزود: خوشبختانه پتانسيل مناسب گردشگري و تفريحي و وجود جنگل هاي بكر منطقه سرخو خليل شهر موجب شده كه در دومين سال پياپي ميزبان اين مسابقات باشيم.

 

وي اظهار داشت: سال گذشته اين مسابقات در رشته كوهستان و كراس برگزار شد كه خوشبختانه در سطح خوبي بوده است.

 

رياحي با تاكيد بر توجه به بيمه ورزشكاران بيان داشت: امروزه رشته دوچرخه سواري بايد به عنوان رشته تاثير گذار در سلامت افراد و جلوگيري از ترافيك در شهرها مورد تشويق قرار گيرد تا افراد بيشتري به اين امر مبادرت ورزند.

 

وي گفت: مسابقات جایزه بزرگ کوهستان به میزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری خلیل شهر در پارک جنگلی سرخو در بخش آقایان در رشته دانهیل فردا يكشنبه 5 آبان ماه برگزار مي شود.

 

رياحي افزود: خليل شهر بهشهر در اين دوره نيز ميزبان ورزشكاران دوچرخه سوار كشوري در رشته دانهيل و پرش است كه اميدواريم در سلامت برگزار شود.

 

شهردار خليل شهر نيز در اين جلسه خاطر نشان كرد: با هماهنگي انجام شده 30 نفر از ورزشكاران دوچرخه سوار كوهستان در رشته دانهيل به رقابت خواهند پرداخت.

 

عبدالجواد رحماني خليلي ادامه داد: اين مسابقات به صورت انفرادي برگزار مي شود و يك گروه مستند ساز آلماني نيز از اين مسابقات فيلم كامل تهيه مي كنند.

 

وي گفت: اميدواريم با برنامه ريزي هاي انجام شده پيست دوچرخه سواري منطقه نمونه گردشگري سرخو خليل شهر مازندران به ثبت برسد و برنامه ها و مسابقات بيشتري در اين مكان برگزار شود.

 

گفتني است: این مسابقات به همت فدراسيون دوچرخه سواري كشور و با همکاری و مساعدت شهردار و شورای اسلامی شهر خلیل شهر  فردا يكشنبه از ساعت 10 تا 12 در منطقه گردشگري سرخو خليل شهر استان مازندران برگزار می شود. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر فردا ميزبان مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه کوهستان

بهشهر فردا ميزبان مسابقه جایزه بزرگ دوچرخه کوهستان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر