صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران خبر داد؛

بسته‌ حمایتی 4700 میلیاردريالی دولت برای تکمیل تولیدی‌های كوچك و متوسط

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران از بسته‌ حمایتی 4700 میلیاردريالی دولت برای تکمیل تولیدی‌های كوچك و متوسط خبرداد.

کد خبر : 41145

تاریخ انتشار : 28/05/1395 - 11:57


بسته‌ حمایتی 4700 میلیاردريالی دولت برای تکمیل تولیدی‌های كوچك و متوسط

به گزارش خط امید، جلسه بررسی مشكلات صنایع واحدهای تولیدی كوچك و متوسط با حضور حسن خیریان‌پورمعاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری مازندران، محمد محمدپور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، سجادی فرماندار بهشهر، تباكی فرماندار گلوگاه و مدیران استانی و شهرستانی و مدیران واحدهای تولیدی عصر دیروز در محل فرمانداری شهرستان بهشهر برگزار شد.

 

حسن خیریان‌پور محور این جلسات را بسته‌های حمایتی تولید برای بنگاه‌های كوچك و متوسط اعلام كرد و افزود: هدف از این جلسات تسهیل و روان‌سازی و بهره برداری از بنگاه‌ها و تولیدی‌های كوچك و متوسط است كه بتوانند با این مبلغ تسهیلات، به بهره‌برداری یا ادامه تولید بپردازند.

 

 

 وی افزود: دولت مبلغ 4700 میلیاردريالی هزینه برای این بسته‌های حمایتی اختصاص داده است كه باید در نهایت دقت و سرعت جذب شود و تعلل در آن غیر قابل توجیه است.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران تصریح کرد: این مبلغ به بنگاه‌های کوچک و متوسط با پیشرفت بالای 60 درصد تخصیص داده می شود، تا با این تسهیلات بتوانند واحدها را به مرحله بهره‌برداری برسانند. 

  

دیدگاه شما در مورد : بسته‌ حمایتی 4700 میلیاردريالی دولت برای تکمیل تولیدی‌های كوچك و متوسط

بسته‌ حمایتی 4700 میلیاردريالی دولت برای تکمیل تولیدی‌های كوچك و متوسط

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر