صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

ساخت مرکز دیالیز بهشهر با هزینه 70میلیاردريال

فرماندار بهشهر گفت: مرکز بزرگ دیالیز با هزینه‌ای در حدود 70ميليارريال و با تجهیزات بسیار مهم یکی از عملکردهای مهم است که در این منطقه اجرا شده است و کمک بزرگی برای حل مشکل دیالیز در این شهر است .

کد خبر : 41031

تاریخ انتشار : 25/05/1395 - 21:02


ساخت مرکز دیالیز بهشهر با هزینه 70میلیاردريال

به گزارش خبرنگار خط اميد، سیدخالق سجادي در جلسه‌ای که با حضور مسئولين و مدیران بهشهر برگزار شد با تشریح عملکرد دولت اظهار کرد: در این مدت از دوره ریاست جمهوری کارها و تلاش‌هایی برای رفع بیکاری و مشکلات مردم و جامعه انجام شده است و ما باید عملکرد دولت خودمان را در این سه سال به همه نشان دهیم .


وی با طرح این سوال که چرا مردم نباید از کارهای خوبی که انجام شده اطلاع پیدا کنند؟ تصریح کرد: بهتر است این عملکردها همه به صورت بنر در سطح شهر و روستاها و برپایی نمایشگاه‌های متمرکز به رویت مردم برسد، عملکرد دهیاری‌ها، شوراهای شهر که امسال چهار ساله می شوند همراه با عملکرد دولت اطلاع‌رسانی شوند.


فرماندار بهشهر افزود: یکی از عملکردهای مهم سد گلورد است که بعد از اتمام مشکل آبیاری حدود 30‌هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی بر طرف می‌شود، وقتی مشکل زمین های کشاورزی از لحاظ آبیاری برطرف شود یقینا محصول بیشتری خواهد داد و در آمد حاصل از محصولات برای بهشهر بیشتر می‌شود .


این مسئول در ادامه با بیان اینکه بالای 110 خانواده در بهشهر درگیر دیالیز هستند خاطر نشان کرد: مرکز بزرگ دیالیز با هزینه‌ای در حدود 70ميليارريال و با تجهیزات بسیار مهم یکی از عملکردهای مهم است که در این منطقه اجرا شده است و کمک بزرگی برای حل مشکل دیالیز در این شهر است .


سجادي در پایان گفت: مدیرانی که قبل از این دولت و بعد از آن روی کار بودند ارزیابی می شوند و مسئولینی که واقعا توان لازم در آنها دیده نشود با عملکردهای ضعیف کنار گذاشته می شوند.
خبرنگار: عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : ساخت مرکز دیالیز بهشهر با هزینه 70میلیاردريال

ساخت مرکز دیالیز بهشهر با هزینه 70میلیاردريال

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر