صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برخی با لبخند دشمن فریب می‌خورند/ دشمن می‌خواهد اراده و هویت‌مان را بگیرد

جانشین سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه امروز دشمن می‌خواهد اراده و هویت را از ما بگیرد، تاکید کرد: دشمن می‌داند که اگر اراده و هویت جوانانمان را بگیرد، هیچ انگیزه‌ایی برای پیشرفت و مبارزه ندارد.

کد خبر : 41027

تاریخ انتشار : 25/05/1395 - 17:18


برخی با لبخند دشمن فریب می‌خورند/ دشمن می‌خواهد اراده و هویت‌مان را بگیرد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، حسین محمدرضایی در مراسم اختتامیه هشتمین دوره طرح ولایت استان مازندران با بیان اینکه دانشجویان باید قدرت نرم جمهوری اسلامی را افزایش دهند، اظهار کرد:  نوع دیگری از قدرت وجود دارد که کشورها امروز به آن نیاز دارند و آن قدرت علمی است و کشوری که تراز علمی آن زیاد باشد، کشور قدرتمندی است.


وی با اشاره به اینکه دانشجویان هستند که می‌توانند تراز علمی کشور را بالا ببرند و در نهایت قدرت نرم جمهوری اسلامی را افزایش دهند، افزود: جایگاه 16 جهان از لحاظ رشد علمی که 11 برابر متوسط جهانی است، موجب شده که ایران اسلامی جایگاه برتری را در سطح منطقه و جهان به دست آورد که البته این روزها شتاب رشد علمی کاهش یافته است که باید این روند اصلاح شود.


جانشین سپاه کربلا مازندران در ادامه سخنانش با بیان اینکه دشمن برای مقابله با این قدرت نرم جمهوری اسلامی به جنگ نرم روی آورد، تاکید کرد: دشمن چون جنگ سخت را بی‌نتیجه دید با هدف نابودی انقلاب اسلامی جنگ نرم را شروع کرد و آرام و تدریجی اما پیوسته تلاش می‌کند به هدف خود برسد.


محمدرضایی یادآور شد: بر همه ما تکلیف است که برای مقابله با جنگ نرم دشمن بنیه ایمانی و اعتقادی خود را قوی کنیم تا آسیب به ما نرسد همان‌طور که در دوران دفاع مقدس تجربه کردیم، در آن دوران چیزی که باعث شد در مقابل نظام سلطه بایستیم ایمان و اعتقاد به خدا بود.


وی با اشاره به نقش دانشجویان در این نبرد، گفت: همان‌طور که شهید بهشتی فرمود که دانشجو موذن جامعه است که اگر خواب بماند نماز امت قضا می‌شود، شما دانشجویان باید بیدار باشید تا دشمن نتواند رویای خود را تعبیر کند.


محمدرضایی خاطرنشان کرد: امروز دشمن می‌خواهد دانشجو بیدار نباشد و کسی صدای اذان و الله‌اکبر دانشجو را نشنود چرا که اگر دانشجو بیدار باشد در مقابل ظلم و استکبار خواهد ایستاد.

وی با اشاره به اینکه دانشجو درک و بصیرت دارد و اگر دانشجو را خواب کنند یعنی امت را خواب کردند و اگر امت را خواب کنند، انقلاب‌زدایی می‌شود، تصریح کرد: امروز دشمن تمام ظرفیت‌ها را جمع کرده است و تمام دنیا در مقابل جبهه انقلاب اسلامی صف‌آرایی کرده‌اند و می‌گویند حالا که قرار است انقلاب اسلامی کاری کند که ما نباشیم و ما هم باید برای انقلاب اسلامی هزینه ایجاد کنیم.


جانشین سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه امروز عده‌ایی دارند به مملکت خیانت می‌کنند و با لبخند دشمن فریب می‌‌خورند، گفت: اینها می‌خواهند با ما مبارزه کنند، می‌خواهند انقلاب را از بین ببرند و رسالت دانشجو اینجاست که باید کاری که نسل گذشته‌اش انجام داده است را بیاید دهد.


وی در پایان با بیان اینکه امروز دشمن می‌خواهد اراده و هویت ما را از ما بگیرد، تاکید کرد: دشمن می‌داند که اگر اراده و هویت جوانانمان را بگیرد، هیچ انگیزه‌ایی برای پیشرفت و مبارزه ندارد و قطعا هیچ کاری هم صورت نخواهد داد.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : برخی با لبخند دشمن فریب می‌خورند/ دشمن می‌خواهد اراده و هویت‌مان را بگیرد

برخی با لبخند دشمن فریب می‌خورند/ دشمن می‌خواهد اراده و هویت‌مان را بگیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر