صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آمریکایی‌ها با بازی رسانه‌ای دنبال سازش ملت بودند/ فروغی سرباز تازه نفس و پرکار رسانه ملی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آمریکایی‌ها می‌خواهند با صحنه‌سازی خود را نجات دهند و انتظار داشتند در مذاکرات هسته‌ای و بازی‌های رسانه‌ای کاری کنند که ملت ما به سمت سازش با دولت آمریکا برود.

کد خبر : 41023

تاریخ انتشار : 25/05/1395 - 17:11


آمریکایی‌ها با بازی رسانه‌ای دنبال سازش ملت بودند/ فروغی سرباز تازه نفس و پرکار رسانه ملی است

به گزارش خط امید به نقل از فارس ،آئین تکریم و معارفه رئیس بسیج صدا و سیما با حضور سردار محمدرضا نقدی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الاسلام موسوی مقدم قائم‌مقام رسانه ملی، رضوان‌شهری مدیر فرهنگی بسیج، رستگاران، دهقان نیری، حسن گروسی، جعفری قائم مقاومت ستاد،‌ مهدی فرجی، پدر شهید احمدی روشن، محمود عاطفی و ... در سالن رضوان سازمان صدا و سیما برگزار شد.

**تجلیل از عاطفی رئیس سابق بسیج رسانه ملی

در ابتدای این مراسم رضوان‌شهری مدیر فرهنگی بسیج با اشاره به فعالیت‌های محمود عاطفی رئیس بسیج صدا و سیما در دوره قبل، گفت:‌ ایشان فردی است که در دوران فتنه منافقین در دهه 60 در شمال کشور جان خود را ایثار کرد و همچنین در بسیج سازمان صدا و سیما به عنوان شخصیت مؤثر توانست کارهای بزرگی انجام دهد.

وی ادامه داد: در دوره‌ای که محمود عاطفی در بسیج حضور داشت، زحمات بسیاری برای بسیج رسانه ملی کشید و همه بزرگان حاضر در این جمع از جمله مهدی فرجی و آقای جعفری در این زمینه او را کمک کردند. فرجی با همکاری تعدادی در سازمان قرارگاه طرح تعالی کانون‌های تخصصی بسیج و غیره را طراحی و کارهای بزرگی را در این زمینه انجام داد.

در ادامه مراسم تصاویری از تأسیس پایگاه مرکز بسیج صدا و سیما در اردوی راهیان نور، افتتاح رادیو بهاران، افتتاح پایگاه بسیج رسانه ملی در 9 شهر،  که همگی در زمان فعالیت محمود عاطفی صورت گرفته بود، پخش شد.

بخش دیگری از این مراسم اختصاص یافت به اهدای لوح تقدیری از طرف بسیج سازمان صدا و سیما به محمود عاطفی که در این بخش آقای رضوان‌شهری، رستگاران،‌ نظام‌اسلامی و دهقان‌نیری به روی سن آمده و از رئیس سابق بسیج سازمان صدا و سیما تقدیر کردند.

**بسیجیان عصاره‌های فضیلت هستند

محمود عاطفی رئیس سابق بسیج سازمان صدا و سیما، به روی سن آمده و در ابتدای صحبت‌های خود ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام رضا (ع)،‌ گفت:‌  امروز آمده‌ایم تا اعلام کنیم که این سنگر تحت امر آقای علی فروغی است به طور معمول در چنین مراسمی باید گزارش عملکردی ارائه دهم و من می‌خواهم از قداست این مراسم استفاده کرده و سه نسخه تقدیم به آقایان نقدی، فروغی و علی‌عسگری کنم که این نسخه‌ها جمع‌بندی همه فعالیت‌های بسیج رسانه است که می‌تواند مبنای خوبی برای مراجعه سایرین باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران سابق رسانه ملی گفت:‌ اگر زحمتی به نتیجه رسیده به خاطر زحمات آقایان فرجی و جعفری بوده است و خوشحالم از این بابت که حدود دو هفته پیش در کنار آقای علی‌عسگری بودم و ایشان به من گفتند جهان‌نگری در سازمان و ایده‌هایی برای بسیج در سیاست‌‌گذاری‌های سازمان صدا و سیما قرار دارد.

عاطفی بیان داشت:‌ ادعای بسیجی کردن خیلی سخت است،‌ اما امروز اگر در یک جمله از من درباره بسیج بپرسند می‌گویم فرماندهی در بسیج یعنی فرماندهی آرمان و انگیزه‌ها و انسان‌ها با توجه به این دو مهم بها پیدا می‌کنند. عزیزان بسیجی ما عصاره‌های فضیلت هستند و با انگیزه، تداوم و منویات رهبری در بسیج استوار شدند.

**موسوی مقدم: ثبات قدم در زندگی جزو اولویت‌هاست

در بخش دیگری از این مراسم، حجت‌الاسلام سیدرمضان موسوی مقدم قائم مقام رسانه ملی ضمن اشاره به فعالیت‌های محمود عاطفی گفت: همانطور که آقای رضوان‌شهری بیان کردند نام محمود عاطفی به سازمان بسیج گره خورده است. ایشان هر جا که حضور داشت با روحیه بسیجی خود وظایفش را به خوبی انجام داد. فرهنگ بسیجی در وجود ایشان به گونه‌ای نهادینه شده که اگر در هر سمتی حاضر شوند این روحیه خود را در آنجا هم اعمال خواهند کرد.

وی ادامه داد: بسیاری افراد ممکن است در این شرایط از مسیر خود دور شوند برخی‌ها بوده‌اند که در عرصه انقلاب حضور داشتند اما با کوچک‌ترین چیزی مسیر زندگی‌شان تغییر کرده و از مسیر ارزشی به سمت مسیر شیطانی رفته‌اند.

در بخش دیگری از این مراسم به تقدیر از تلاش‌های محمود عاطفی توسط سردار نقدی، سردار یوسف علیزاده و پدر شهید احمدی‌روشن پرداخته شد و همچنین متن تقدیری از سمت سردار نقدی و علی‌عسکری برای تشکر از فعالیت‌های محمود عاطفی و حکمی جداگانه از سمت سردار نقدی و علی‌عسکری برای علی فروغی ایراد شد. و همچنین محمود عاطفی با حکم رئیس سازمان بسیج مستضعفین به عنوان مشاور رئیس سازمان بسیج در امور هنر و رسانه منصوب شد.

**سردار نقدی: فروغی یک سرباز تازه نفس و پرکار رسانه ملی است

در ادامه مراسم سردار محمدرضا نقدی در ابتدای صحبت‌های خود گفت: امروز همه ما به بازدید از خط مقدم آمده‌ایم جنگ ما با دشمن به جایی رسیده و به لطف خداوند فعالیت‌های بسیج در مقابل دشمن با تجربه 15 سال اخیر توانسته ما را سربلند کند.

وی افزود: امروز ارتش آمریکا خیلی کوچکتر از آن است که بخواهد با ایران بجنگد بعضی‌ها می‌گویند در زمان ظهور امام زمان سلاح‌ها از کار می‌افتد اما ما با دعای امام زمان جلو می‌افتیم.

سردار نقدی با اشاره به تحریم‌هایی که وجود داشت، گفت: دولت آمریکا با تحریم‌ها می‌خواست ما را به زانو دربیاورد که بعد از 6 سال نتوانست موفق شود و ما در این بخش پیروز شدیم و اتفاقی که مدنظر آمریکا برای ایران بود، نیفتاد و در حال حاضر خودشان دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند. آنها گرفتاری‌هایی دارند که نمی‌توانند آنها را حل کنند. مبلغ بدهی مالیاتی یکی از آنها است. همچنین در عرصه فعالیت‌های امنیتی و کودتا ملاحظه کردید که چه شکست‌های زیادی متحمل شدند و رسوایی غرب را در بر داشت. کشورهایی که مدعی حقوق بشر هستند کارهایی در حمایت از تکفیری‌ها انجام داده‌اند که تعجب همگان را واداشته است.

وی افزود: رئیس جمهور منحوس آمریکا در صحبت‌های خود گفته بود اتفاقات سوریه جملاتی را بیان کرد و بعد هم در دیدید که در ترکیه چه افتضاحی در کودتا به بار آمد و آمریکا در کودتای ترکیه شکست خورد. مسئله آنقدر بزرگ و سنگین است که برخی حتی می‌ترسند آن را بیان کنند و به دنبال توجیهی می‌گردند. آمریکا دیگر ابرقدرت نیست و تمام شده است نه ارتش آمریکا توان قبل را دارد و نه قدرت اقتصاد‌ی‌اش توان جنگیدن را. زمانی که کودتا در ترکیه شکست بخورد یعنی اینکه آمریکا در هیچ جا نمی‌تواند کاری بکند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: تنها سلاحی که امروز به آن پناه برده‌اند رسانه است. آنها می‌خواهند با صحنه‌سازی خود را نجات دهند و انتظار داشتند در مذاکرات هسته‌ای و بازی‌های رسانه‌ای کاری کنند که توهمی به وجود آید و ملت ما به سمت سازش با دولت آمریکا برود. بزرگترین دستاورد مذاکرات برجام این بود که ملت ایران عمق خیانت و عهد‌شکنی را در رژیم آمریکا با همه وجود حس کرد.

وی در ادامه بیان داشت: امروز اینها با بازی‌های رسانه‌ای می‌خواهند حق را باطل نشان داده و بزرگترین جنایت‌های بشری را با ترفندهای رسانه‌ای مثبت جلو دهند. یادم هست چندی پیش فردی در گفت‌وگو به من گفت بسیاری از برجستگان جامعه آمریکا از وجود جنگ در یمن کاملاً بی‌اطلاع هستند و در کل باید بگویم جنگ رسانه‌ای وجود دارد و رسانه کشور ما تنها است.

سردار نقدی در خطاب به حاضرین و مسئولین سازمان و اهالی رسانه گفت: شما خط مقدم این جنگ رسانه‌ای هستید و باید در این جنگ برنده شوید چرا که تا الان ما پیروز میدان بودیم. یکی از ارکان پیشرفت در این رسانه بسیج است و همانطور که رهبری فرمودند اگر بسیج نبود دشمن بر ما غلبه می‌کرد. بسیج باید به مدیریت این رسانه عظیم کمک کند تا بتوانیم بر آنها پیروز شویم.

وی با اشاره به حضور علی فروغی در سمت ریاست بسیج رسانه ملی گفت: بنده زیاد اهل تغییر دادن نیستم اما در حال حاضر آقای فروغی یک سرباز تازه نفس و پرکار رسانه ملی است که در گذشته کارهای بسیار ارزشمندی انجام دادند که مورد تجلیل رهبری قرار گرفته است. ما نیز باید یاد بگیریم که به یکدیگر کمک کرده و بتوانیم هم‌افزایی ایجاد کنیم تا بتوانیم در مقابل دشمنان پیروزی شویم و اگر تکیه‌گاه‌مان خداوند و ائمه معصومین باشند پیروز میدان خواهیم بود.

در بخش دیگری از مراسم پدر شهید احمدی روشن به بیان صحبت‌هایی پرداخت و گفت: به برادر عزیزم علی فروغی برای حضور در این سمت تبریک می‌گویم که چنین وظیفه سنگینی را عهده‌دار شدم و همچنین از محمود عاطفی به خاطر فعالیت‌های 14 ماهه‌شان تشکر ویژه‌ای دارم.

در ادامه این مراسم، علی فروغی رئیس جدید بسیج سازمان صداوسیما ضمن تشکر از تمامی مسئولان گفت: آقای عاطفی گوشه اتاق‌شان چیزی را جا گذاشته بودند یک بسته اکسیژن که ماسکی روی آن قرار داشت. وقتی چنین صحنه‌ای را دیدم دلم لرزید و همه صحنه‌ةایی که ایشان گذارند را جلو چشمانم دیدم و همان لحظه از خداوند خواستم که بهترین‌ها را در این حوزه رقم بزنند و همچنین دوست دارم اگر پایان مأموریتم همین سنگر است شهادت را به ما ارزانی دارد.

وی ادامه داد: نام محمود عاطفی با بسیج عجین شده است ایشان در دوره‌ای که فعالیت کردند تلاش و زحمات بسیاری را متحمل شدند و الان هم اگر بعد از مدتی بخواهند من را از این سمت عزل کنند و ایشان را بیاورند بسیار خوشحال می‌شوم.

فروغی افزود: سردار نقدی در صحبت‌های‌شان گفتند مرکز بسیج رسانه ملی، بسیج در بسیج است و من قبل از این هم در آنجا فعالیت داشتم. ما بنای استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود را داریم و من اگر سالیان سال هم تلاش کنم نمی‌توانم به پای ایشان برسم و به سردار نقدی گفتم که نمی‌توانم مسئولیت این پست قبول کنیم و برایم سخت است.

رئیس جدید بسیج سازمان صداوسیما در پایان گفت: امیدوارم بسیج رسانه ملی منشأ اخلاص، تقوا، انقلابی‌گری در سازمان صداوسیما باشد و من کمترین را خادم خود بدانید. بعد از اینکه به این سمت گمارده شدم با آقای عاطفی تماس گرفتم و گفتم شما فکر کنید که سربازتان را آنجا گماشته‌اند چرا که در برابر تجارب ایشان مقامی بیشتر از سربازی نمی‌دانم و گفتم که مرا خدمتگزار خود بدانید تا با کمک شما در این سمت موفق شوم.

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : آمریکایی‌ها با بازی رسانه‌ای دنبال سازش ملت بودند/ فروغی سرباز تازه نفس و پرکار رسانه ملی است

آمریکایی‌ها با بازی رسانه‌ای دنبال سازش ملت بودند/ فروغی سرباز تازه نفس و پرکار رسانه ملی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر