صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

میان حرف و عمل غرب در موضوع برجام تناقض وجود دارد/ بدعهدی غرب قابل پیش‌بینی بود

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس گفت: طرف‌های مقابل نسبت به تعهدات خود در برجام، تحریم‌ها را لغو شده فرض کرده‌اند ولی میان حرف و عمل آنها تناقش وجود دارد.

کد خبر : 40965

تاریخ انتشار : 24/05/1395 - 10:14


میان حرف و عمل غرب در موضوع برجام تناقض وجود دارد/ بدعهدی غرب قابل پیش‌بینی بود

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،

والی‌الله نانواکناری طی گفت‌وگویی درباره ممانعت قوانین آمریکایی از ایجاد ارتباط بین بانک‌های آلمانی با ایران و اعتراض شرکت‌های متبوع هر دو کشور نسبت به تحریم‌های آمریکا، اظهار کرد: در تفاهمی بین ایران و 1+5 مقرر شد که همه تحریم‌ها به صورت یک جا برداشته شود و برای ایران نیز تعهداتی مقرر شد که ما نیز به تعهدات خود عمل کرده‌ایم.

وی افزود: طرف‌های مقابل نسبت به تعهدات خود در ارتباط با بانک‌ها، تحریم‌ها را لغو شده فرض کرده‌اند ولی در عمل از این موضوع بهره‌برداری سوء می‌کنند، زیرا حرف و عمل آنها متفاوت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این موضوع قابل پیش‌بینی بود که ما نمی‌توانیم به طرف مقابل اعتماد کنیم، تصریح کرد: بعضی از بانک‌ها رفع تحریم شده‌اند ولی در برخی از موضوعات سنگ‌اندازی‌هایی را از طرف مقابل می‌بینیم.

نانواکناری خاطرنشان کرد: این موضوع نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و حرف و عمل آنها یکی نیست و باید در این زمینه هوشیاری خود را حفظ کنیم.

وی تاکید کرد: اگر اقدامات غرب با برجام تطابق داشته باشد باید این موضوع را ادامه بدهیم، درغیر این صورت باید تصمیم جدیدی را اتخاذ کرد تا منافع خودمان را از دست ندهیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا و مجامع بین‌المللی دست در دست آمریکا دارند و اگر این چنین نبود، تا این حد نمی‌توانستند علیه ایران فعالیت کنند، گفت: ما باید هوشیاری خود را حفظ کنیم، ملاک برای ما عمل کشورهای مقابل است نه سخن آنها. 

  

دیدگاه شما در مورد : میان حرف و عمل غرب در موضوع برجام تناقض وجود دارد/ بدعهدی غرب قابل پیش‌بینی بود

میان حرف و عمل غرب در موضوع برجام تناقض وجود دارد/ بدعهدی غرب قابل پیش‌بینی بود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر