صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

5 هزار نیروی بیکار در گلوگاه وجود دارد

نماینده مردم شرق مازندران گفت: 5 هزار نفر نیروی بیکار در گلوگاه وجود دارد که پذیرفته شده نیست و بی عدالتی‌ها باید برطرف شود.

کد خبر : 40911

تاریخ انتشار : 23/05/1395 - 12:05


5 هزار نیروی بیکار در گلوگاه وجود دارد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، علی‌محمد شاعری در مراسم افتتاحیه جشنواره مرغوب‌ترین انجیر ایران در گلوگاه اظهار کرد: از 120 هزار نفر بیکار در مازندران، 5 هزار نفر نیروی در گلوگاه و 10 هزار نفر در بهشهر هستند، در حالی که شهرستان‌های شرق مازندران بیش از یک هزار و 700 شهید را به انقلاب تقدیم کرده و در خدمت به انقلاب در استان اول است اما در برخورداری از نعمات انقلاب در رتبه آخر قرار دارد که پذیرفته شده نیست و بی عدالتی‌ها باید برطرف شود.

 

وی افزود: مردم روستاهای بالادست در حال مهاجرت به شهر هستند و این وجهه خوبی برای مازندران نیست که کم‎ترین روستانشینی را داشته باشد و این اتفاق به دلیل جاذبه‌دار نبودن روستاها برای مردم روستایی رخ می‌دهد.

 

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شاخص راه روستایی دارای پایین‌ترین شاخص هستیم و با پیگیری‌های به عمل آمده این شاخص در گلوگاه تا پایان سال به بیش از 71 درصد می‌رسد.

 

شاعری با بیان اینکه هویت‌سازی یکی از وظایف اصلی مدیران شهری است که به توسعه پایدار یک منطقه کمک شایانی می‌کند گفت: باید برای رشد و رونق گلوگاه هویت‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی متفاوت تعریف شود.

 

وی تاکید کرد: احداث کلینیک طوبی از نیازهای مهم شهرستان گلوگاه است که در دستور ویژه گرفته است.

نماینده مردم شرق مازندران در پایان با بیان اینکه چهارخطه شدن گلوگاه به دامغان از نیازهای مهم ما برای تردد است که باید با تخصیص اعتبارات عملیاتی شود، گفت: همچنین 25 هکتار از توسکاچشمه باید به‌عنوان منطقه گردشگری و توریستی مناسب مورد توجه قرار گیرد و امکانات مناسب ارائه شود. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : 5 هزار نیروی بیکار در گلوگاه وجود دارد

5 هزار نیروی بیکار در گلوگاه وجود دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر