صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آل‌ سعود به‌دنبال کشاندن مطالبات مدنی به دعواهای مذهبی است

نقوی حسینی گفت: آل‌ سعود به‌عنوان پدرخوانده بزرگ دیکتاتورهای عرب به‌دنبال کشاندن مطالبات مدنی به دعواهای مذهبی است.

کد خبر : 40862

تاریخ انتشار : 22/05/1395 - 13:16


 آل‌ سعود به‌دنبال کشاندن مطالبات مدنی به دعواهای مذهبی است

به گزارش خط امید به نقل از تسنیم،سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران «پویا»، با اشاره به اتفاقات اخیر بحرین و سرکوبهای رژیم آل‌ خلیفه علیه مردم مظلوم این کشور اظهار کرد: رژیم آل‌ خلیفه با پشتیبانی مالی و فکری سعودیها  به خواسته‌های دموکراتیک مردم بحرین اعتنایی نکرده و به شکلی هماهنگ اقدام به سرکوب معترضان می‌کند.

نماینده مردم ورامین درخانه ملت افزود: مسئله اساسی برای کشورهای منطقه اینجاست که در پی موج بیداری اسلامی تحمل دیکتاتوری برای مردم این کشورها غیرقابل تحمل شده است.

وی با اشاره به نقشه سعودیها در پی اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی گفت: شاهزاده‌های تکفیری سعودی برای سرپوش گذاشتن بر دیکتاتوری خود به دنبال جنگ مذهبی هستند. خط‌کشی میان شیعه و سنی راهبردی انگلیسی در جهت سرکوب و ارعاب معترضان و مردم بحرین است.

نقوی حسینی تصریح کرد: آل سعود به‌عنوان پدرخوانده بزرگ دیکتاتورهای عرب دنبال کشاندن مطالبات مدنی به دعواهای مذهبی است که به نفع دنیای اسلام نیست و تنها رژیم صهیونیستی از آن نفع می‌برد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به حکام آل خلیفه متذکر شد: روند این سرکوبها، خشونتها و محاکمه شیخ عیسی قاسم، به نفع این رژیم ظالم نیست و بداند با بازی کردن در زمین سعودیها در آینده‌ای نزدیک گور خود را خواهند کند.

انتهای پیام/

  

  

دیدگاه شما در مورد : آل‌ سعود به‌دنبال کشاندن مطالبات مدنی به دعواهای مذهبی است

 آل‌ سعود به‌دنبال کشاندن مطالبات مدنی به دعواهای مذهبی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر