صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فعالیت 8500 نشریه مجاز در کشور/ اجرای آزمایشی طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رتبه بندی در سال 94 در مورد روزنامه‌ها به شکل آزمایشی انجام شد و مهم‌ترین هدف آن نیز ساماندهی امکانات است.

کد خبر : 40856

تاریخ انتشار : 22/05/1395 - 13:05


فعالیت 8500 نشریه مجاز در کشور/ اجرای آزمایشی طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،

حسن محرابی در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در چالوس اظهار کرد: خبرنگاری قابل پیش‌بینی نیست و همین مساله گاهی موجب بروز اتفاقات ناخواسته و ناراحتی مسئولان می‌شود.

وی به تلاش دولت یازدهم برای شفاف‌سازی در امر مطبوعات اشاره کرد و افزود: سایت معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد به همین منظور ساخته شده است اما تعداد بسیار کمی از خبرنگاران تاکنون به این سایت مراجعه کرده‌اند.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: در شبکه‌های توزیع مطبوعات تا پیش از سال گذشته آیین‌نامه مشخصی وجود نداشت و این کار برای اولین بار در این دولت در کارگروه‌های ویژه طراحی شده است.

محرابی با بیان اینکه 8 هزار و 500 نشریه در کشور وجود دارد، گفت: رتبه بندی در سال 94 در مورد روزنامه‌ها به شکل آزمایشی انجام شد و مهم‌ترین هدف آن نیز ساماندهی امکانات است.

وی در پایان با بیان اینکه در 28 استان کشور خانه مطبوعات تشکیل شده است، تأکید کرد: در دولت تدبیر و امید، بخشی از فعالیت‌های دولت به نمایندگان اصناف مختلف واگذار شده است و خانه مطبوعات نیز در همین راستا تشکیل شده تا مسائل مربوط به خبرنگاران را پیگیری کند. 

  

دیدگاه شما در مورد : فعالیت 8500 نشریه مجاز در کشور/ اجرای آزمایشی طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها

فعالیت 8500 نشریه مجاز در کشور/ اجرای آزمایشی طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر