صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نقش ایران در سوریه، پشتیبانی و کمک مستشاری است/ وقتی ارتش آمریکا و اسرائیل حریف غزه نشدند مقابل ایران چه می‌کنند؟

فرمانده کل سپاه گفت: ایران در سوریه نقش مستشاری دارد و اینکه آنان را پشتیبانی و در زمینه آموزش و توانمندسازی رزمی کمک می‌کند.

کد خبر : 40816

تاریخ انتشار : 21/05/1395 - 13:37


نقش ایران در سوریه، پشتیبانی و کمک مستشاری است/ وقتی ارتش آمریکا و اسرائیل حریف غزه نشدند مقابل ایران چه می‌کنند؟

به گزارش خط امید به نقل از فارس،سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در حاشیه سفر به کردستان و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص نقش ایران در سوریه، اظهار داشت: ما در سوریه کار مستشاری می‌کنیم و در عرصه‌های آموزشی و توانمندسازی فعالیت داریم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: ما به عنوان جمهوری اسلامی ایران از ملت‌های مظلوم تحت ستم که گرفتار توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب و اسرائیل غاصب می‌شوند وظیفه داریم این کمک‌ها را انجام دهیم، در صورتی که ملت‌ها و یا دولت‌ها طالب این کمک‌ها باشند.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر میزان بازدارندگی ایران در مقابله با تهدیدات سخت دشمنان، اظهار کرد: نه ارتش آمریکا و نه ارتش اسرائیل حریف مردم غزه که در محاصره بودند و گروه‌های مسلح از جنس انقلاب اسلامی در قالب حزب‌الله نشد اکنون چطور می‌توانند در مقابل ایران که دارای مردمی باایمان و این همه قدرت و توانمندی است، کاری انجام دهند؟

سردار جعفری اضافه کرد: سال‌هاست که ایران از آمادگی و قدرت بازدارندگی در مقابل تهدیدات دشمنان عبور کرده است.

وی در ادامه به اقدامات سپاه و بسیج در زمینه برقراری و پایداری امنیت در مناطق مرزی اشاره کرد و گفت: سپاه جدای از اینکه برقراری امنیت را به خود مردم مناطق واگذار می‌کند، اقداماتی نیز در زمینه اجرای پروژه‌های سازندگی و آبادانی از قبیل تاسیس سدها و مهار آب‌ها انجام می‌دهد.

به گفته فرمانده کل سپاه، الگوسازی در رفع محرومیت‌ها و توسعه و آبادانی از دیگر اقداماتی است که سپاه در مناطق مختلف دنبال می‌کند و به کمک نهادهای وابسته به رهبری و نیز برخی دستگاه‌های دولتی در تلاش است تا الگوهای واقعی و خوبی از خدمت‌رسانی به مردم را معرفی کند.

سرلشکر جعفری در پایان خاطرنشان کرد: این الگوسازی سبب می‌شود تا دولت نیز آن را به نقاط بیشتری از کشور تعمیم دهد تا اهداف ما در راستای پایدارکردن امنیت تحقق پیدا کند.

انتهای پیام/79001/ج30/ 

  

دیدگاه شما در مورد : نقش ایران در سوریه، پشتیبانی و کمک مستشاری است/ وقتی ارتش آمریکا و اسرائیل حریف غزه نشدند مقابل ایران چه می‌کنند؟

نقش ایران در سوریه، پشتیبانی و کمک مستشاری است/ وقتی ارتش آمریکا و اسرائیل حریف غزه نشدند مقابل ایران چه می‌کنند؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر