صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون عمرانی شهرداری بهشهر تاکید کرد؛

لزوم اصلاح زیرساخت‌های شهری بهشهر

معاون عمرانی شهرداری بهشهر گفت: زیرساخت‌های شهری باید اصلاح شود تا بتوانیم مشکلات کوچک شهرستان را برطرف کنیم.

کد خبر : 40813

تاریخ انتشار : 21/05/1395 - 11:34


لزوم اصلاح زیرساخت‌های شهری بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خلیل نبوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من سال ۷۰ که به شهرداری آمدم کاشی‌های چشمه عمارت وجود داشت، اما امروز حتی یک عدد کاشی شکسته را نمی‌بینید، اگر اصفهان و شیراز بود این رفتار انجام می‌شد؟


وی تصریح کرد: تنها راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و اشتغال شهرستان بهشهر صنعت گردشگری است، برای برطرف کردن مشکلات شهر، خودمان باید همت کنیم، کسی از بیرون نمی‌آید و شهر مارا نمی‌سازد، هیچ کس دل سوز ما نیست.
 
معاون عمرانی شهرداری بهشهر خاطرنشان کرد: امیدوارم جلسات اینچنینی برگزار شود و شما خبرنگاران مارا به چالش بکشید، زیرساخت های شهری باید اصلاح شود تا بتوانیم مشکلات کوچک شهرستان را برطرف کنیم، وقتی کارخانه چیت سازی خوابید، هاشیه نشینی و بافت‌های فرسوده افزایش پیدا کرد، و این تبدیل به یک معضل در شهر شد.

 

این مسئول در خصوص مناقصه و نحوه اجرای پروژه آبنمای پارک ملت گفت: قراردادهای بالای ۱۵ میلیون باید با حضور بازرسین و شرکت کننده‌های مناقصه باز شود که این کار انجام شد، این طرح آبنما در حدود ۱۰۰ میلیون تومان هزینه دارد و به گونه‌ای طرح انتخاب شد که نمای دریا از پارک ملت از بین نرود. 

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم اصلاح زیرساخت‌های شهری بهشهر

لزوم اصلاح زیرساخت‌های شهری بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر