صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهشهر:

انتخاب نادرست در انتخابات باعث ایجاد لابی‌ها در شورا می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهشهر گفت: انتخاب نادرست در انتخابات باعث ایجاد لابی‌ها در شورا، به دنبال آن ناعدالتی در شهرسازی و در نهایت نارضایتی اجتماعی را به دنبال دارد.

کد خبر : 40812

تاریخ انتشار : 21/05/1395 - 10:56


انتخاب نادرست در انتخابات باعث ایجاد لابی‌ها در شورا می‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید،اعظم السادات حسینی در سومین نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران که در مجتمع تفریحی توریستی غار هوتو برگزار کرد اظهار داشت: امیدوارم سالی که گذشت سالی با خبرهای خوب برای خبرنگاران بوده باشد و اخبار امید بخش بیشتر از اخبار دردناک مخابره کرده باشید.


وی ادامه داد: از روزهای ابتدایی ورودم به شورا چند طرح برای گسترش فضای اطلاع رسانی شورا مطرح کردم که متاسفانه تایید نشد، مصوبه ای برای راه اندازی سایت شورای شهر داریم که متاسفانه اعضای شورا همراهی نمی‌کنند، در صورتی افکار عمومی نیاز به این اطلاع رسانی دارد.


رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهشهر تصریح کرد: مردم هیچ اطلاعی از عملکردهای شورای شهر ندارند و تا یک خبر جنجالی از درون  شورا مخابره می‌شود نگاهشان نسبت به شورا تغییر می کند، چون نگاه رسانه‌ای در این شورا وجود ندارد اعتقادی به خبرنگار ندارد.


این مسئول درپاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص وضعیت نابسامان خیابان امام خمینی(ره) بعد از برداشتن بلوار گفت: سرعت بالای وسایل نقلیه در این خیابان یکی از مشکلات اساسی آن هست که مصوب کردیم تا در این خیابان سرعت گیرهای استاندارد نصب شود.


حسینی در پایان تاکید کرد: اگر زمانی که رای را به صندوق میریزیم معیارهای انتخاب را درست در نظر بگیریم یقینا افرادی وارد شورا می شوند که بتوانند در ساخت و ساز شهر تاثیر گذار باشند، انتخاب نادرست باعث ایجاد لابی‌ها در شورا، به دنبال آن ناعدالتی در شهرسازی و در نهایت نارضایتی اجتماعی را به دنبال دارد.

 

به گزارش خط امید، جلسه  تجلیل و هم‌اندیشی با خبرنگاران شهرستان بهشهر توسط اعظم السادات حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهشهر، سومین متوالی است که به صورت شخصی برگزار می‌شود و در مدت این سه سال هیچ نشست خبری از طرف شورای شهر بهشهر برگزار نشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : انتخاب نادرست در انتخابات باعث ایجاد لابی‌ها در شورا می‌شود

انتخاب نادرست در انتخابات باعث ایجاد لابی‌ها در شورا می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر