صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در جلسه شورای ترافیک بهشهر مطرح شد؛

انتقاد فرماندار بهشهر از صفوف طولانی تاکسی

فرماندار بهشهر گفت: صفوف طولانی تاکسی‌ها در سطح شهر باعث به‌وجود آوردن منظره نازیبا و همچنین مشکلات عبور و مرور و ترافیک شده است.

کد خبر : 40811

تاریخ انتشار : 21/05/1395 - 11:01


انتقاد فرماندار بهشهر از صفوف طولانی تاکسی

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادی در جلسه شورای ترافیک که با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد در خصوص مشکلات ترافیکی شهرستان بهشهر اظهار کرد: با برداشتن فاز دوم بلوار خیابان امام خمینی(ره) مردم اظهار رضایت داشتند و بازخورد خوبی در برداشت ولی راهنمایی و رانندگی برای رسیدگی به مشکل پارکینگ و شلوغی این خیابان و سد معبر تاکسی‌های شهری و خودروها باید چاره‌ای بیاندیشد.

وی تصریح کرد: مشکل بعدی ایستگاه‌های تاکسی شهری است که در این خیابان و در قسمت‌های دیگر شهر شاهد صف‌های طولانی این تاکسی‌ها هستیم بخصوص جلوی پارک ملت که پیشانی شهر است، صفوف طولانی تاکسی‌ها در سطح شهر باعث به‌وجود آوردن منظره نازیبا و همچنین مشکلات عبور و مرور و ترافیک شده است.

فرماندار بهشهر در ادامه خاطر نشان کرد: وجود پارکبان در محل توقف و پارک خودروها می تواند در امر رفع این مهم اثر بخش باشد و همچنین ساماندهی تاکسی‌های شهری، ماشین‌های مسافربر برون شهری که باید در ورودی و خروجی شهرستان مستقر باشند از جمله راه کارهای مطرح شده در این جلسه بود .

در این جلسه سرهنگ بویه رئیس اداره راهنمایی و رانندگی بهشهر در خصوص مشکلات ترافیکی و عبور و مرور گفت : رسیدگی به مشکل  بریدگی بلوار فرودگاه و پارک 22 بهمن و ساماندهی تاکسی‌ها و اینکه تاکسی‌های بیسیم باید با بیسیم پیج بشوند و در سطح شهر نباید بایستند، اجرای طرح هوشمند کردن چراغ راهنمایی آزادی، اجرای فاز سوم پروژه جمع آوردی بلوار خیابان امام خمینی(ره) و داشتن پارکینگ‌های طبقاتی و عمومی و  پارکبان می‌تواند از جمله کارهایی باشد که باعث کم شدن مشکلات ترافیک و خطرات ناشی از تصادفات باشد .

حمید آزموده نیز در این جلسه عنوان کرد: در بحث ترافیک، بهشهر مشکلاتی دارد ولی آنگونه نیست که قفل و گره بخورد، ترافیک شهر دلایل اجتماعی دارد باید ورود ماشین‌های برون شهری به داخل شهر ممنوع باشد و تنها در ابتدا و انتهای شهر مستقر بشوند .

وی گفت: ما برای خدمت به مردم اینجا جمع شده‌ایم و باید ایراد را پیدا کرده و راه کار مناسب برای آن را نیز دریابیم‌، تاکسی های شهری نباید صفوف کیلومتری در شهر داشته باشند و باید به صورت گردشی در سطح شهر حرکت کنند .

آزموده در ادامه تصریح کرد: فاز سوم بلوار امام خمینی(ره) به زودی  اجرا و بعد از آن نورپردازی، کارهای محیطی و زیباسازی در این خیابان انجام می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقاد فرماندار بهشهر از صفوف طولانی تاکسی

انتقاد فرماندار بهشهر از صفوف طولانی تاکسی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر