صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

عملکرد مثبت دولت در گرد و غبار مخالفان مشخص نیست

فرماندار بهشهر عنوان کرد: با وجود گرد و غباری که مخالفان دولت برپا کرده اند عملکردهای مثبت انجام شده مشخص نيست در هفته دولت باید عملکرد سه ساله دولت به آگاهی و اطلاع همگان برسد.

کد خبر : 40810

تاریخ انتشار : 21/05/1395 - 10:26


عملکرد مثبت دولت در گرد و غبار مخالفان مشخص نیست

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادي در جلسه هفته دولت که با حضور مسئولين در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد اظهار کرد: آخرین هفته دولت در دور اول است و انتظار می‌رود که همه نهادها و دستگاه‌های اجرایی عملکرد سه ساله خود را به صورت مکتوب، مستند و تصویری آماده کنند و ضمن ارائه به فرمانداری به صورت بنر و نمایشگاه در سطح شهر و روستاها به رويت و اطلاع مردم نيز برسانند.
وی ادامه داد: با تمام بی پولی ها، بحران و تحریم ها کارها و اقدامات قابل ملاحظه ای صورت گرفته است ولی گرد و غباری که مخالفان دولت بر پا کرده اند باعث شده هیچ چیز مشخص نباشد .
فرماندار بهشهر در ادامه افزود: همانطور که نقاط ضعف و منفی پررنگ عنوان می‌شود چه خوب است عملکردها و کارهای انجام شده نیز به اطلاع و آگاهی شهروندان و مسئولان برسد.
این مسئول تاکید کرد: یکی از کارهای مهم در بخش درمان صورت گرفته است که پروژه بخش دیالیز با هزینه بالای 6 مليارد تومان با بهترین و جدیدترین دستگاه‌ها راه اندازی شده است.
فرماندار بهشهر در خاتمه افزود: ما کارگر و کارمند دولت هستیم و باید عملکردهای رئیس جمهور را نشان بدهيم، از لحاظ شرعی درست نیست که کارمند دولت باشیم ولی تمام مدت انتقاد کنیم، ما مجری دولت هستیم و وظیفه داریم پیرو سیاست‌های دولت و موظف به اجرا باشيم.
در حاشیه این جلسه دکتر محمدتقي صالح طبری از چند پروژه برای هفته دولت خبر داد و عنوان کرد: افتتاح دو درمانگاه در مناطق محروم، تاسیس خانه بهداشت با کمک خیرین در روستا و بهره‌برداری از بزرگترین مرکز دیالیز در استان با کمک بخش خصوصی و دانشگاه علوم پزشکی از عملکردهای مهم و مورد بهره برداری در هفته دولت است.
رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: 2 پروژه برای هفته دولت و ارائه عملکرد سه ساله و برگزاری چندین مسابقه ورزشی در سطح شهرستان ، استان و کشور  در هفته دولت از جمله اقدامت اداره ورزش است.
عمادی رييس کمیته امداد اظهار کرد: کمیته امداد به تعبیر خودمان یک دولت کوچک است که در حوزه‌های مختلف مشغول به فعالیت است، افتتاح 2 طرح مسکن روستایی و شهری با اعتبار 50 ملیون تومان و ارائه عملکرد سه ساله از جمله اقدامات در هفته دولت می باشد .

  

  

دیدگاه شما در مورد : عملکرد مثبت دولت در گرد و غبار مخالفان مشخص نیست

عملکرد مثبت دولت در گرد و غبار مخالفان مشخص نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر