صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

امنیت کشور بهای خون شهدا است

فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه برای انقلاب بهای زیادی پرداخت شده، خاطرنشان کرد: امروز که مردم ما با امنیت کامل زندگی می‌کنند به بهای خون شهدای ماست.

کد خبر : 40803

تاریخ انتشار : 20/05/1395 - 23:11


امنیت کشور بهای خون شهدا است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،سردار محمدحسین بابایی در نشستی با اصحاب رسانه مازندران با تبریک دهه کرامت و ایام منتسب به خبرنگاران، اظهار کرد: انقلاب ما ادامه نهضت عاشورا است و بر اساس تفکر امامت شکل گرفت و ما جمهوری اسلامی را قبول کردیم.

وی با بیان اینکه برای انقلاب بهای زیادی پرداخت شده، افزود: امروز که مردمان ما با امنیت کامل زندگی می‌کنند به بهای خون شهدای ما است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران، تمام کشمکش‌های سیاسی کشور را بر سر مرام لیبرالیسم دانست و گفت: همه ما زیر یک پرچم زندگی می‌کنیم و باید به مرام جمهوری اسلامی ایران پایبند باشیم.

بابایی با اشاره به قدرت رسانه‌ایی دشمنان نظام، خاطرنشان کرد: استکبار سلاح قدرتمندی به نام رسانه دارد که سال‌هاست سرمایه‌گذاری زیادی روی آن کرده است.

وی به اهمیت شغل خبرنگاران اشاره کرد و یادآور شد: مسیر خطرناکی در پیش داریم و دشمنان دام‌های زیادی را پهن کرده‌اند که باید با تقوا و صداقت این مسیر حق را طی کنیم.

حجت‌الاسلام غلامی نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا نیز در این نشست اظهار کرد: خبرنگاری نوعی تاریخ‌نگاری است و آنچه از گذشتگان داریم تقریبا به همین نحو به ما رسید.

وی رسانه را یک سلاح جهانی نامید و افزود: خبرنگاری بایدها و نبایدهایی دارد که از اهم این بایدها صداقت، تقوا و انصاف است و نبایدهایی همچون غرض‌ورزی و ایجاد یاس در جامعه را دارد.

غلامی با تاکید بر اهمیت یک فعال رسانه‌ایی، خاطرنشان کرد: روایت‌گری که در زمان ائمه باب شد همین شغل حساس خبرنگاری است.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا شایعه‌سازی و رای به تفسیر خود را آفتی در رسانه دانست و تصریح کرد: بستر جدید در رسانه یعنی فضای مجازی جامعه را در برابر بمبارانی از اطلاعات و اخبار قرار داد که هیچ کنترلی بر آن نیست و کسی هم از انتشار اخبار کذب در آن ترسی ندارد.

وی در پایان تاکید کرد: به بهانه شفاف‌سازی نمی‌توان هر موضوعی را مطرح کرد، زیرا این کار آبروی افراد و امیدواری جامعه را هدف قرار می‌گیرد.

در این نشست از خبرنگاران فعال در حوزه اخبار بسیج و سپاه در مازندران توسط فرماندهی سپاه کربلا تجلیل شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : امنیت کشور بهای خون شهدا است

امنیت کشور بهای خون شهدا است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر