صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پرداخت یک میلیارد تومان تسهیلات در قائمشهر برای اشتغال 2 نفر!

فرماندار قائمشهر، گفت: ستاد تسهیل برای اینکه یک واحد سورتینگ از مواهب این ستاد استفاده کند، به آن یک‌هزار میلیارد تومان تسهیلات داد اما ظرفیت ایجاد اشتغال آن دو نفر است.

کد خبر : 40801

تاریخ انتشار : 20/05/1395 - 23:08


پرداخت یک میلیارد تومان تسهیلات در قائمشهر برای اشتغال 2 نفر!

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،مهدی محمدی در جلسه ستاد تسهیل سه شهرستان قائمشهر، سیمرغ و جویبار به میزبانی فرمانداری قائمشهر با اشاره به اینکه در سال گذشته 13 جلسه ستاد تسهیل را برگزار شد، در زمینه شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی، اظهار کرد: مشکلاتی که برای واحدهای تولیدی قائمشهر وجود دارد در زمینه وثیقه برای دریافت تسهیلات است که هنوز بانک‌ها موافقت نکردند.

وی افزود: برخی از افرادی که از قائمشهر به ستاد تسهیل در ساری معرفی شدند، به دلایل نامعلومی از لیست حذف شدند و به آنها تسهیلاتی پرداخت نشده است.

فرماندار قائم‌شهر تصریح کرد: با توجه به اینکه در این شهرستان، سورتینگ‌دارها در حال فعالیت هستند و به دلیل تعدد سورتینگ، تا 20 سال آینده هم نیازی به سورتینگ نداریم اما ستاد تسهیل برای اینکه یک واحد سورتینگ از موهب این ستاد استفاده کند به آن یک‌هزار میلیارد تومان تسهیلات داد اما ظرفیت ایجاد اشتغال آن دو نفر است.

این مسئول با اشاره به اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، میزان تسهیلاتی که برای واحدهای تولیدی قائمشهر در نظر گرفته است را 2 میلیارد تومان قرار داد در حالی که برخی از واحدهای تولیدی در حوزه شهرستان سیمرغ است و یا در بشل سوادکوه هستند که در لیست قائمشهر قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: قائمشهر در کجای این لیست است، در حالیکه در قائم‌شهر برای هر واحد 200 تا 300 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شد اما مبلغ همین تسهیلات در مابقی شهرستان‌ها 20 میلیاد تومان است.

محمدی اضافه کرد: اگر قرار است واحدها به این شکل از این تسهیلات استفاده کنند معنایی ندارد و این نگرانی همگان است.

وی در پایان با بیان اینکه در حال حاضر مرغ پرستو، نساجی مازندران، فولاد طبرستان و آویشن در لیست ستاد تسهیل قرار گرفتند اما دوباره حذف شدند، گفت: خواهشمندم حتما جایگاه شهرستانی را لحاظ فرمایید. 

  

دیدگاه شما در مورد : پرداخت یک میلیارد تومان تسهیلات در قائمشهر برای اشتغال 2 نفر!

پرداخت یک میلیارد تومان تسهیلات در قائمشهر برای اشتغال 2 نفر!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر