صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در هفته دولت

فرماندار بهشهر گفت: دستاوردهای دولت یازدهم با برگزاری نمایشگاه متمرکز در هفته دولت ۹۵ معرفی می‌شود.

کد خبر : 40790

تاریخ انتشار : 19/05/1395 - 16:49


برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در هفته دولت

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های هفته دولت، به برخی دستاوردهای بزرگ دولت یازدهم در شهرستان اشاره کرد و گفت: در نظر داریم در ایام هفته دولت پیش رو نمایشگاهی را با همکاری دستگاه‌های اجرایی برگزار کنیم تا این دستاوردها را بیشتر به مردم معرفی نماییم.
 

وی با تاکید بر اینکه دستاوردهای دولت برای بهشهر در مدت این سه سال ستودنی است تصریح کرد:‌ هفته دولت فرصت مغتنمی برای بیان عملکرد دستگاه‌هاست و دستگاه‌های شهرستان می‌توانند پروژه‌های خود را در معرض نمایش عموم قرار دهند.

این مسئول در ادامه با اشاره به برخی پروژه‌ها مانند احداث کانال انتقال آب برای احیاء تالاب میانکاله گفت: دولت در تمام حوزه‌ها در شهرستان برنامه دارد که تمامی این دستاوردها در قالب عملکرد سه ساله دولت یازدهم در هفته دولت در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
 

سید خالق سجادی در پایان به اقدامات دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی در مناطق محروم و دور افتاده روستایی نیز اشاراتی کرد و افزود: تمامی روستاها الزاما یک پروژه درراستای تحقق اقتصاد مقاومتی تعریف و به فرمانداری شهرستان ارسال تا جهت اجرا ی آن پیش بینی‌های لازم انجام گیرد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در هفته دولت

برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت یازدهم در هفته دولت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر