صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پیام تبریک عضو شورای شهر بهشهر به مناسبت روز خبرنگار

اعظم السادات حسینی تنها عضو زن شورای شهر بهشهر در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات تبریک گفت.

کد خبر : 40751

تاریخ انتشار : 17/05/1395 - 18:42


پیام تبریک عضو شورای شهر بهشهر به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبرنگار خط امید، اعظم السادات حسینی تنها عضو زن شورای شهر بهشهر در پیامی فرار رسیدن روز 17 مرداد روز خبرنگار را به اهالی رسانه شهرستان بهشهر تبریک گفت.


"به نام خداوند لوح وقلم"
درتقویم ایران اسلامی 17 مرداد بهانه ایست برای ارج نهادن بر سفیران روشنگری وبالندگی که با قلم وبیان شیوای خود بیرق آگاهی بخشی وحقیقت طلبی را در امتداد راه شهید صارمی به پا داشته اند ودر این راه پرتکاپو و سرشار از هیاهو با اراده ای راسخ ایستاده اند وبا تبدیل تهدیدها به فرصتها به سمت پیشرفت وتوسعه گام بر می دارند.
جایگاه راویان صادق جامعه ودیگر تلاشگران عرصه اطلاع رسانی در جامعه امروز که فناوری اطلاعات وارتباطات،بنیان جوامع بشر را تحت سیطره خود قرار داده بیش از هر زمان دیگری معنا می یابدو دراین راستا انتقال سریع،صریح وصحیح اطلاعات از وظایف خطیری است که اصحاب رسانه به دوش می کشند.
اینجانب ضمن تقدیر وتشکر از خانواده بزرگ اصحاب رسانه وتبریک به تمامی خبرنگاران دیارم که با چراغ قلم، مسیر تلاشی آگاهانه و سرشار از صداقت را می پیمایندو در سنگر رسانه، با جهل مدرن مبارزه می کنند ودرعین ناملایمات سخت کوشی پیشه کرده وبی هیچ چشمداشتی متعهدانه فعالیت می کنند ودل در گرو تعالی سرزمینمان سپرده اند از درگاه یگانه هستی بخش عزت مندی وتوفیق برایشان آرزو میکنم.
اعظم السادات حسینی کوهستانی
سخنگوی شورای اسلامی شهر بهشهر

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : پیام تبریک عضو شورای شهر بهشهر به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک عضو شورای شهر بهشهر به مناسبت روز خبرنگار

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر