صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

«پلنگ جویبار» به المپیک می‌رود

کادر فنی تیم‌ ملی کشتی‌آزاد پس ازکش و قوس‌های فراوان رضا‌یزدانی را به عنوان ملی پوش المپیکی وزن 97 کیلوگرم معرفی کرد.

کد خبر : 40745

تاریخ انتشار : 17/05/1395 - 13:03


«پلنگ جویبار» به المپیک می‌رود

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، کادر فنی تیم‌ ملی کشتی‌ آزاد در بیانیه‌ای رضا‌ یزدانی را به عنوان ملی‌پوش المپیکی وزن 97 کیلوگرم ایران در المپیک 2016 ریو معرفی کرد.

در این بیانیه آمده است:

همانطور كه مردم عزیز و حامیان اصلی ورزش ملی کشور و کشتی در جريان هستند، رضا‌ یزدانی چند روز پیش از رقابت‌های مرحله نهايی انتخابی تیم‌های ملی و در آخرين تمرینات شخصی خود در مازندران، دچار مصدومیت ‌از ناحیه پا شد.

پس از این موضوع و اتمام دوره توانبخشی وی، کادر فنی با آگاهی نسبت به توانایی‌های فنی و تجربه رضا‌ یزدانی، علاوه بر پیگیری‌ دقیق روند درمانی وی، برنامه‌های تمرینی مجزا و متناسبی نيز، از همان روز تا امروز برای یزدانی در نظر گرفته است.

در نهايت با بررسی نهايی وضعيت رضا‌يزدانی در جلسه مورخ 13 مرداد ماه، شورای فنی تیم‌های ملی كشتی آزاد، با تأکید اعضای محترم شورای فنی و از سوی دیگر رضایت نسبی کادر فنی از وضعیت‌ جسمانی، تلاش و انگيزه بالای اين قهرمان‌ ملی كشور، در فاصله کوتاه باقی مانده تا المپیک، رضا‌ يزدانی به عنوان نماینده وزن 97 کیلوگرم کشتی‌ آزاد در این رقابت‌ها معرفی می‌شود.

کادر فنی در پایان بیانیه خود آورده است: در هرحال کادر فنی فارغ از نتیجه‌ای كه فدراسیون پزشکی ورزشی، بنا به وظيفه تخصصی خود پس از تشكيل كميته ويژه اعلام خواهد كرد، به رضا یزدانی اعتماد می‌كند. امیدواريم وی با تمام وجود برای کسب افتخار در این رویداد بزرگ تلاش كند و با كسب بهترين نتايج، خاطرات تلخ مردم عزيزمان در اين وزن، در المپیک 2012 لندن به فراموشی سپرده شود.

در پايان بر ارزشمندی رفتار جوان آينده‌دار كشورمان امير محمدی، در ادای احترام به پيشكسوت خود در اين وزن و درک شرايط خاص رضا‌ يزدانی و همراهی برادرانه با وی، برای حضور در المپيک ارج می‌نهیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : «پلنگ جویبار» به المپیک می‌رود

«پلنگ جویبار» به المپیک می‌رود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر