صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اردوهای جهادی فرهنگ انقلاب را در عمل ثابت کرد

نماینده ولی فقیه در استان مازندران با بیان اینکه انقلاب نباید در گفتار بماند، گفت: بسیج سازندگی موقعیت مناسبی است که انقلاب را در عمل ثابت کنیم.

کد خبر : 40743

تاریخ انتشار : 17/05/1395 - 13:01


اردوهای جهادی فرهنگ انقلاب را در عمل ثابت کرد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، آیت‌الله نورالله طبرسی در دیدار با دانشجویان حاضر در اردوهای جهادی مازندران، با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: دانشجویان بسیجی یادآور جوانان پرشور روزهای آغازین انقلابند.

وی با انتقاد از ادغام جهاد سازندگی و کشاورزی در گذشته، افزود: راه‌اندازی بسیج سازندگی موجب پایداری انقلاب شد.

 


نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه انقلاب نباید در گفتار بماند، گفت: بسیج سازندگی موقعیت مناسبی است که انقلاب را در عمل ثابت کنیم.

وی با تاکید بر پشتیبانی از این جریان انقلابی، خاطرنشان کرد: مسئولان باید با دانشجویان بسیجی در اردوهای جهادی همکاری کامل داشته باشند.

طبرسی با اشاره به موضوع حقوق‌های نجومی، تصریح کرد: این خائنان انقلاب را هدف قرار داده‌اند و در حالی که روستائیان ما در فقر هستند چگونه مدیری می‌تواند همچنین دریافتی داشته باشد.
 


وی رهبری را مبدا و محور انقلاب اعلام کرد و یادآور شد: مسئولان در ساده‌زیستی و خدمت به نظام، مقام معظم رهبری را الگوی خود قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در پایان از دانشجویان بسیجی حاضر در اردوهای جهادی استان خواست تا دلسرد نباشند و متذکر شد: نگاه شما به ولی امرتان باشد چون شما آینده‌سازان این نظام هستید. 

  

دیدگاه شما در مورد : اردوهای جهادی فرهنگ انقلاب را در عمل ثابت کرد

اردوهای جهادی فرهنگ انقلاب را در عمل ثابت کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر