صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهرعنوان کرد:

جاسوسی،علامت بی اعتمادی و ترس آمریکا

خط امید بهشهر : خطیب نماز جمعه بهشهر گفت : جاسوسی از کشور های اروپایی و مخصوصا هم پیمانان خود علامت بی اعتمادی و ترس آمریکا است.

کد خبر : 4071

تاریخ انتشار : 03/08/1392 - 19:57


جاسوسی،علامت بی اعتمادی و ترس آمریکا

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر سید صابر جباری امام جمعه بهشهر در خطبه های نماز جمعه امروز ضمن تبریک عید سعید غدیر گفت:پیامبر در مسیر هدایت جهانی است و موازنه عالم به موازنه اخلاقی پیامبر (ص) بستگی دارد.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود:قبول جانشینی حضرت علی (ع) بعد از اکرم یعنی عدالت و کسی که از مسیر عدالت زاویه بگیرد نشان بی تقوایی و عدم تقوا است.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر در بخش دیگر سخنان خود به رسوایی جاسوسی آمریکا اشاره کرد و گفت:جاسوسی آمریکا از کشور های اروپایی و مخصوصا هم پیمانان خود علامت بی اعتمادی و ترس آمریکاست و کسی که به دوست خود اعتماد ندارد دوست نیست.

 

جباری با تاکید بر اینکه نمی خواهد پیشرفت کشور های دیگر را ببیند افزود : اگر شما با یکدیگر دوست هستید یعنی با یکدیگر هم پیمان هستید پس جاسوسی په معنایی دارد ؟ این یعنی اینکه آمریکا  نمی خواهد پیشرفت کشور های دیگر را ببیند.

 

سید صابر جباری امام جمعه بهشهر  گفت:آمریکا از هم پیمانان و جان بر کفان خود جاسوسی کرد تا از این اطلاعات بر علیه آنان استفاده و به نفع خود بهره برداری کند.

 

خطیب نماز جمعه  بهشهر در ادامه سخنان خود به شیطنت آمریکا در منطقه اشاره کرد و گفت:در بین کشورهای  عربی جنک و دشمنی را تا حدی بالا بردند که اسرائیل و جنایاتش فراموش شود و ایران را دشمن خود بدانند.

 

جباری در پایان سخنان مردم و مسئولین را به دوری از تکبر توصیه کرد و گفت :  خاصیت جاه و مقام این است که انسان را متکبر می کند و این تکبر رقابت و تنگنایی در زندگی به وجود می آورد و زندگی ها سخت می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : جاسوسی،علامت بی اعتمادی و ترس آمریکا

جاسوسی،علامت بی اعتمادی و ترس آمریکا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر