صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیام تبریک فرماندار بهشهر به مناسبت روز خبرنگار:

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد و دلسوزی هستند

فرماندار بهشهر در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و مطبوعات تبریک گفت.

کد خبر : 40701

تاریخ انتشار : 16/05/1395 - 19:09


خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد و دلسوزی هستند

به گزارش خط امید، سیدخالق سجادی فرماندار شهرستان بهشهر طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.


متن خبر به شرح زیر است:
'نون و القلم و ما یسطرون' سوگند به قلم و آنچه می نگارد .
 
هفدهم مرداد روز خبرنگار در ایران که منشاء نامگذاری آن سالروز حمله ناجوانمردانه نمادهای جهل و تاریکی به مرکز فرهنگی ایران در افغانستان و شهادت خبرنگار متعهد خبرگزاری جمهوری اسلامی محمود صارمی معطوف می شود در هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم .
 

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه و وجدان بیدار جامعه اند که همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و بی شک سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه مرهون تلاش‌های شبانه روزی اين عزيزان است.
 

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسی ، اجتماعی و امنیتی جامعه و انتشار آنها بسیار هزینه بر ، دشوار و در عین حال بسیار حیاتی است.
 
عزم راسخ، تعهد بی بدیل، پایداری و همت والای پیام آوران عرصه سترگ رسانه، راویان رویدادها و طلایه داران راستین خبر که همواره مسائل و مشکلات مردم و واقعیت های جامعه را هنرمندانه با واژگان می آمیزند ، ارزشمند و ستودنی است.
 

ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار به همه طلایه داران عرصه خبر و خانواده بزرگ مطبوعات خصوصا اصحاب رسانه شهرستان بهشهر، از همراهی ، توجه و اهتمام ویژه این عزیزان در انعکاس اخبار و فعالیت های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام در اين شهرستان قدردانی کرده و برای خبرنگاران متعهد و کوشا که آگاهی را حق مردم می دانند و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه هم نوعان خستگی ناپذیر و پر تلاش خود می کوشند سلامتی ، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مسئلت می کنم.

ومن الله توفيق
سید خالق سجادی
فرماندار شهرستان بهشهر

  

  

دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد و دلسوزی هستند

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسوولیت، تعهد و دلسوزی هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر