صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر

رييس جديد شوراي شهر بهشهر انتخاب شد

خط امید بهشهر : در جلسه روز چهارشنبه اين شورا كه براي انتخاب رييس جديد و با حضور همه اعضا برگزار شد ، عباس عسگريان به عنوان رييس جديد اين شورا برگزيده شد .

کد خبر : 4066

تاریخ انتشار : 03/08/1392 - 17:23


رييس جديد شوراي شهر بهشهر انتخاب شد

به گزارش خط امید بهشهر ،هفته گذشته و به فاصله كمتر از ۲ ماه از آغاز فعاليت شوراهاي اسلامي ، رييس شوراي بهشهر از ادامه حضور در اين سمت استعفا داده بود .

 

علي محمد عارفي كه با ۵ راي از ۹ راي اعضاي شوراي شهر بهشهر به اين سمت انتخاب شده بود از حضور در اين سمت كنار كشيد و از اين پس به عنوان عضو عادي در شوراي شهر به كار خود ادامه مي دهد .

 

رييس جديد شوراي شهر بهشهر در گفت و گو با خبرنگار ايرنا با عذرخواهي از تاخير در انتخاب شهردار ، انتخاب شهردار را اولويت اصلي اين شورا دانست و وعده داد شهردار جديد بهشهر در كوتاه ترين زمان ممكن و با هدف سامان دادن به اجراي طرح هاي عمراني شهر انتخاب و معرفي خواهد شد .

 

عباس عسگريان اظهار كرد : براي انتخاب يك شهردار خوب بايد به يك شاخص هايي تعيين شده قانون و همچنين معيارهاي مورد نظر اعضاي شوراي شهر و مردم توجه شود.
وي با تأكيد بر اينكه هيچ مرزبندي سياسي در شوراي شهر بهشهر وجود ندارد، گفت: شهردار بهشهر بدون جهت گيري سياسي انتخاب مي شود و اولويت اصلي اعضاي شورا علاوه بر دارا بودن شاخص هاي مورد نظر ، بومي بودن است .

 

رييس شوراي شهر بهشهر افزود : شهرداري نخستين نهاد مردمي است كه خدمات ارائه مي دهد بنابراين ابتدا بايد احساس امنيت در اين نهاد ايجاد شود تا حس و آرامش رواني را به شهروندان عرضه كنيم.

 

عسگريان ادامه داد : با انتخاب شهرداري كارآمد ، تعامل بين اعضاي شوراي اسلامي را نشان مي دهيم و بايد شورا را به سمتي هدايت كنيم كه شهرداري كارآمد انتخاب كند.
وي افزود: شهردار جديد و انتخابي بايد كاملا به فضاي شهري بهشهر آشنايي داشته باشد تا بتواند با در نظر گرفتن شاخص هاي ملي و محلي براي آباداني فضاي شهري اقدام كند.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : رييس جديد شوراي شهر بهشهر انتخاب شد

رييس جديد شوراي شهر بهشهر انتخاب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر