صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مازندران پشتوانه اصلی ورزش قهرمانی کشور است

وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش قهرمانی در مازندران رونق بسیاری دارد، به همین علت همه مدیران باید توجه بیشتری در این زمینه داشته باشند چون این استان سرشار از استعداد است.

کد خبر : 40615

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 11:18


مازندران پشتوانه اصلی ورزش قهرمانی کشور است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،محمود گودرزی در دیدار با هیئت‌های ورزشی شهرستان‌های چالوس، نوشهر و کلاردشت اظهار کرد: یکی از سیاست‌های اصلی دولت، مشارکت بیشتر مردم در حوزه‌های مختلف و واگذاری بخش اجرایی و حتی تصمیم‌سازی به بخش خصوصی است.

وی افزود: دولت با محدودیت منابع روبرو است و این باعث می‌شود توان کافی برای اینکه به تنهایی در همه عرصه‌ها کار کند را نداشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: سهم ورزش کشور در سال 93 و 94، هم در حوزه زیرساخت و هم هزینه‌های جاری دو برابر شده است، البته بخشی از منابع هنوز اختصاص داده نشده است.

گودرزی با بیان اینکه مازندران یکی از پشتوانه‌های اصلی ورزش قهرمانی است، یادآور شد: ورزش قهرمانی در مازندران رونق بسیاری دارد، به همین علت همه مدیران باید توجه بیشتری در این زمینه داشته باشند چون این استان سرشار از استعداد است.

وی با تأکید بر اینکه در ورزش همگانی کشور اتفاقات خوبی رخ داده است، خاطرنشان کرد: در ابتدای دولت کمتر از ده درصد از مردم کشور به ورزش می‌پرداختند که امروز این رقم به 21 درصد رسیده است.

وزیر ورزش و جوانان اادامه داد: این عدد در مازندران 24.5 درصد است و رتبه چهارم کشور را دارد.

گودرزی با بیان اینکه زندگی مدرن، سبک زندگی را تغییر داده است، گفت: هرقدر ورزش بیشتر شود، کیفیت زندگی افراد بهبود یافته و مصرف دارو کاهش می‌یابد.

عضو هیئت دولت در مورد مشکلات باشگاه ورزشی شموشک، یادآور شد: دولت ممنوعیت قانونی برای کمک به تیم‌های حرفه‌ای دارد اما تلاش برای صدور مجوز فعالیت بخش خصوصی انجام می‌شود.

گودرزی در پایان گفت: برای تقویت هیئت‌های ورزشی این شهرستان‌ها علاوه بر اعتبار استانی، اعتبار جداگانه‌ای در نظر گرفته می‌شود، البته نگاه به کلاردشت در این میان نگاهی ویژه است.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : مازندران پشتوانه اصلی ورزش قهرمانی کشور است

مازندران پشتوانه اصلی ورزش قهرمانی کشور است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر