صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یکسان بودن اعتبارات ورزشی مازندران با سایر استان‌ها بی‌عدالتی است

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه در المپیک قبل، دو مدال از چهار مدال طلای کشور، سهم مازندران بود، تأکید کرد: اگر سهم مازندران از امکانات و اعتبارات با سایر استان‌ها یکسان باشد، بی‌عدالتی است.

کد خبر : 40614

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 11:17


یکسان بودن اعتبارات ورزشی مازندران با سایر استان‌ها بی‌عدالتی است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، قاسم احمدی لاشکی در حاشیه دیدار وزیر ورزش و جوانان با هیئت‌های ورزشی شهرستان چالوس اظهار کرد: هر چه دانشگاهیان بیشتر در حوزه ورزش حاضر باشند، به علت غنای علمی، موفقیت بیشتری حاصل می‌شود.

وی به حواشی به وجود آمده در زمان انتخاب تیم ملی کشتی اشاره کرد و افزود: برخی در آن زمان برای حضور کمیل قاسمی فشار وارد می‌کردند، اما شخص وزیر ورزش با نگاه فنی به مسئله، مقاومت کردند.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت ادامه داد: با تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان، امسال 63 ورزشکار در المپیک برزیل حضور دارند که 13 نفر مازندرانی هستند که سهم بسیار بزرگی است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه جفای بزرگی در حق مازندران شده است، یادآور شد: با وجود 42 بازیکن مازندرانی در لیگ برتر فوتبال که 14 نفر از آنها عضو شموشک بودند، اما هیچ تیم لیگ برتری نداریم و زمین ورزشی مناسب نیز در منطقه وجود ندارد.

احمدی با بیان اینکه در المپیک قبل، دو مدال از چهار مدال طلای کشور، سهم مازندران بود، تأکید کرد: اگر سهم مازندران از امکانات و اعتبارات با سایر استان‌ها یکسان باشد، بی‌عدالتی است.

وی خاطرنشان کرد: افرادی مانند فرزان عاشورزاده در غرب مازندران فراوان وجود دارد، اما این استعدادها نیازمند توجه بیشتری هستند.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت، سال 94 را سال سیاه مالی برای کشور دانست و تصریح کرد: در سال جاری با افزایش میزان صادرات نفت و گاز به 2 میلیون و 500 هزار بشکه در روز، امیدواریم مشکلات کشور به ویژه بخش ورزش حل شود.

این نماینده مجلس در پایان از ارتقا نمایندگی ورزش و جوانان کلاردشت به اداره خبر داد.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : یکسان بودن اعتبارات ورزشی مازندران با سایر استان‌ها بی‌عدالتی است

یکسان بودن اعتبارات ورزشی مازندران با سایر استان‌ها بی‌عدالتی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر