صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز نخست/ خدمتی و احمدی اولین نمایندگان کشورمان در المپیک

نجمه خدمتی و الهه احمدی به عنوان اولین نمایندگان کاروان ورزشی کشورمان بامداد شنبه در بازی های المپیک ٢٠١٦ ریو به مصاف حریفان خود می روند.

کد خبر : 40609

تاریخ انتشار : 15/05/1395 - 11:08


برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز نخست/ خدمتی و احمدی اولین نمایندگان کشورمان در المپیک

به گزارش خط امید به نقل از فارس،در حالیکه سی و یکمین دوره بازیهای المپیک از جمعه و با برپاپی مراسم افتتاحیه بازیها رسما آغاز می شود اما مسابقات فوتبال این دوره از بازیها از دو روز پیش در بخش مردان و زنان شروع شده است.

رقابت های ورزشکاران ایران در المپیک ریو از فردای افتتاحیه آغاز خواهد شد و اولین نمایندگان کاروان ورزشی کشورمان در این رقابت ها نجمه خدمتی و الهه احمدی هستند که ساعت ٨:٣٠ شنبه به وقت ریو برابر با ساعت 16 به وقت ایران و در مسابقات تفنگ ١٠ متر بادی در مرحله مقدماتی به مصاف حریفان خود می روند.

در اولین روز رسمی بازی ها به جز خدمتی و احمدی، نمایندگان دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی و بوکس رقابت‌های خود را شروع می کنند.

در تنیس روی میز نیز نوشاد و نیما عالمیان و ندا شهسواری در بخش انفرادی مسابقات خود را آغاز خواهند کرد. از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان و مردان و بخشی از دور اول زنان برگزار خواهد شد.

در دوچرخه سواری و در ماده استقامت جاده سه رکابزن ایران آروین گودرزی، میرصمد پورسیدی و قادر میزبانی از ساعت 17 مسابقه خود را آغاز خواهند کرد.

در قایقرانی و در روئینگ تک نفره مهسا جاور به آب می زند. دور مقدماتی روئینگ تک نفره از ساعت 16 آغاز خواهد شد.

و سرانجام در بوکس و در وزن 81 - کیلوگرم تنها نماینده ایران روی رینگ خواهد رفت تا نخستین مسابقه خود را بر گزار کند. دور مقدماتی وزن 81 - کیلوگرم از ساعت 18:30 آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/س

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز نخست/ خدمتی و احمدی اولین نمایندگان کشورمان در المپیک

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در روز نخست/ خدمتی و احمدی اولین نمایندگان کشورمان در المپیک

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر