صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس دادگستری بهشهر خبر داد:

افزایش چندین درصدی طلاق در بهشهر نسبت به سال گذشته

رئیس دادگستری بهشهر گفت: متاسفانه در مقایسه با سال 94 افزایش چندین درصدی در طلاق را شاهد بودیم، که حجم طلاق توافقی بیشتر از طلاق یک‌طرفه بوده است و باید پیگیر این دغدغه باشیم.

کد خبر : 40570

تاریخ انتشار : 13/05/1395 - 19:30


افزایش چندین درصدی طلاق در بهشهر نسبت به سال گذشته

به گزارش خبرنگار خط امید، جلسه کارگروه طلاق ظهر امروز با حضور علیرضا یونسی معاون امنیتی سیاسی استانداری مازندران، علی رجبی مدیرکل ثبت احوال مازندران، علی کیانی رئیس دادگستری بهشهر و مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد.


علی کیانی در این جلسه  گفت: متاسفانه در بهشهر نتوانستیم  نتایخ خوبی رادر کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله طلاق داشته باشیم.


وی افزود: متاسفانه در مقایسه با سال 94 افزایش چندین درصدی در طلاق را شاهد بودیم، که حجم طلاق توافقی بیشتر از طلاق یک‌طرفه بوده است و باید پیگیر این دغدغه باشیم.


رئیس دادگستری بهشهر با تاکید بر اینکه آموزش‌های قبل از ازدواج باید مورد توجه قرار گیرد خاطر نشان کرد: رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی و آموزش پیش از ازدواج برای کاهش معضل طلاق باید به صورت استانی صورت گیرد و محدود به یک شهر یا چند شهر نباشد.


سید خالق سجادی فرماندار بهشهر نیز در سخنانی با اعلام این خبر که متاسفانه آمار طلاق در روستاها بیشتر از از مناطق شهری است، گفت: به طوری که آمار طلاق در شهر 29درصد و در روستا 33 درصد است.

 

فرماندار بهشهر نیز با بیان اینکه آموزش قبل از ازدواج  یکی از عوامل موثر در کاهش اختلافات و بروز طلاق است یاد آور شد:از مردم بهشهر در خصوص کم کاری در بخش طلاق عذرخواهی می‌کنم و امیدواریم بتوانیم در بخش کار فرهنگی بیش از پیش تلاش کنیم.


خبرنگار: عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : افزایش چندین درصدی طلاق در بهشهر نسبت به سال گذشته

افزایش چندین درصدی طلاق در بهشهر نسبت به سال گذشته

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر