صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بودجه 8 میلیاردی برای تکمیل کمربندی فریدونکنار نیاز است

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمربندی فریدونکنار در هفته دولت افتتاح می‌شود، گفت: برای تکمیل این پروژه حدود 8 میلیارد تومان بودجه نیاز است.

کد خبر : 40551

تاریخ انتشار : 13/05/1395 - 15:17


بودجه 8 میلیاردی برای تکمیل کمربندی فریدونکنار نیاز است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،ولی‌الله نانواکناری در گفت‌‌و‌گو با بصیرنیوز، با اشاره به زمان افتتاح رسمی کمربندی فریدونکنار، اظهار کرد: در جلسه‌ای با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران مقرر شد کمربندی فریدونکنار در هفته دولت به بهره‌برداری رسمی برسد.

وی افزود: حدود 8 میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه بودجه نیاز است.

نماینده مردم فریدونکنار و بابلسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: علاوه بر کمک مجلس، به دنبال دریافت اوراق مشارکت هستیم و همچنین قرار است پیمانکار جدیدی نیز برای پایان این پروژه معرفی شود.

نانواکناری با اشاره به مشکلات بندر فریدونکنار، خاطرنشان کرد: کارگروهی برای رفع مشکلات بندر فریدونکنار تشکیل دادیم تا چند کار با سرعت در این بندر صورت بگیرد.

وی افزود: پرداخت حقوق کارگران و راه‌اندازی ظرفیت‌های بسیار مناسب بندر فریدونکنار برای رونق تجاری این منطقه از مهم‌ترین فعالیت‌هایی است که باید صورت بگیرد.

وی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا برای انتخاب فرماندار غیربومی ناراحت بودید که به جلسه تودیع و معارفه نیامدید، گفت: من تهران بودم. 

  

دیدگاه شما در مورد : بودجه 8 میلیاردی برای تکمیل کمربندی فریدونکنار نیاز است

بودجه 8 میلیاردی برای تکمیل کمربندی فریدونکنار نیاز است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر