صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تصویب اعتبار 90 میلیارد تومانی رینگ شهری از سفر رییس‌جمهور به مازندران/ «خزر خز» بازگشایی می‌شود

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس به دستاوردهای سفر ریاست جمهوری به مازندران اشاره کرد و گفت: در این سفر توانستیم ارقام قابل‌توجهی برای سه شهرستان تنکابن، رامسر و عباس‌آباد مصوب کنیم.

کد خبر : 40515

تاریخ انتشار : 12/05/1395 - 12:26


تصویب اعتبار 90 میلیارد تومانی رینگ شهری از سفر رییس‌جمهور به مازندران/ «خزر خز» بازگشایی می‌شود
 
به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، شمس‌الله شریعت‌نژاد اظهار کرد: موانع سر راه «خزر خز» رفع شده است و از بین سه متقاضی بنا داریم در فعالیتی غیر از چرم و در سایر بخش‌های صنعتی و تجاری سرمایه‌گذاری شود.

وی نوید تعیین وضعیت برای انتخاب شخص موردنظر را در طی همین هفته داد و افزود: طی جلسه‌ای با حضور مدیران بانک صنعت و معدن و سرمایه‌گذار و بیمه آتیه دماوند که مسئول تسویه این کارخانه است، مقرر شد در طی فرجه 10 روزه بررسی‌های اولیه صورت گرفته و پاسخ را اعلام کنند.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به از پیگیری‌های انجام‌شده برای این شرکت، تصریح کرد: ما همچنان پیگیر شرکت خزر خز هستیم زیرا ازجمله شرکت‌های قدیمی و با ظرفیت اشتغال‌زایی بالا است که باید منابع آن مورداستفاده قرار گیرد.

شریعت‌نژاد به دستاوردهای سفر ریاست جمهوری به استان مازندران اشاره و خاطرنشان کرد: در سفر ریاست‌جمهور به استان مازندران توانستیم ارقام قابل‌توجهی برای سه شهرستان تنکابن، رامسر و عباس‌آباد مصوب کنیم که امیدواریم دولت آن را عملیاتی کند.

وی اضافه کرد: تا جایی که بنده مطلع هستم، خوشبختانه دولت مصر به اجرای این قبیل پروژه‌ها است که آثار قابل‌توجهی در بخش تولید و اشتغال منطقه دارد.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد از منظور کردن اعتبار 90 میلیارد تومانی دولت جهت کمربندی نشتارود، شیرود، کلارآباد، سلمانشهر و عباس‌آباد خبر داد و متذکر شد: دولت خود بیش از ما نیازمند است که این پروژه‌ها انجام شود تا سطح رضایت‌مندی مردم منطقه ارتقا یابد.

شریعت‌نژاد تأکید کرد: امیدواریم دولت منابعش را تأمین کند تا هرچه سریع‌تر این پروژه‌ها به اتمام رسیده و مردم آثار و برکات آن را احساس کنند.

وی در پایان یادآور شد: اگر بنا است که صنعت گردشگری در این منطقه توسعه یابد باید زیرساخت‌های آن انجام شود و دولت نیز به این نتیجه رسیده است و سند آن اختصاص 90 میلیارد تومان اعتبار برای پنج شهر نشتارود، شیرود، کلارآباد، سلمانشهر، عباس‌آباد و 10 میلیارد برای هچیرود است.


 

  

دیدگاه شما در مورد : تصویب اعتبار 90 میلیارد تومانی رینگ شهری از سفر رییس‌جمهور به مازندران/ «خزر خز» بازگشایی می‌شود

تصویب اعتبار 90 میلیارد تومانی رینگ شهری از سفر رییس‌جمهور به مازندران/ «خزر خز» بازگشایی می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر