صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خبر داد:

راه‌اندازی صنایع تبدیلی در شهرها برای تحقق اقتصاد مقاومتی

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: با راه‌اندازی صنایع تبدیلی علاوه بر تحقق اقتصاد مقاومتی سود بیشتری از این محصولات نصیب تولیدکنندگان می‌شود.

کد خبر : 40484

تاریخ انتشار : 10/05/1395 - 21:55


راه‌اندازی صنایع تبدیلی در شهرها برای تحقق اقتصاد مقاومتی

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، سردار نعمان غلامی در جلسه توجیهی راه اندازی صنایع تبدیلی در شهرستان بهشهر که عصر امروز در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: در تمام دنیا با علمی کردن کشاورزی حجم تولید را افزایش، هزینه‌های تولید را کاهش و یک بازار رقابتی مناسب برای خود فراهم کرده‌اند.


وی با بیان اینکه در سال جاری برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید یک تمرکز جدی در صنایع تبدیلی انجام شود اظهار کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در جهت اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باید نگاه عمیق تری به صنایع تبدیلی داشت زیرا تنها راه نجات برای اقتصاد روستایی و صنایع کوچک خانگی است.


رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه بیشترین سود محصولات تولیدی را دلالان می برند تصریح کرد: سازمان بسیج سازندگی و سپاه پاسداران به دنیال خوشه سازی تولیدکنندگان خانگی است تا با راه اندازی صنایع تبدیلی در شهر و روستا و کاهش هزینه‌های تولید و بسته‌بندی مناسب محصولات، به جای دلالان و واسطه‌ها، سود بیشتر به تولیدکنندگان برسد.


این مسئول افزود: صنایع تولیدی کوچکی در شهرها و روستاهای مشاهده شده که هرکدام مثل یک کارخانه اما بدون وجود هزینه‌های زیاد راه اندازی یک کارخانه مشغول به کار و تهیه و تولید هستند که هیچ تحریم و تکان‌های اقتصادی آن را زمین‌گیر نمی‌کند.


سردار غلامی با بیان اینکه به دنبال کمک به دولت در تحقق اقتصاد مقاومتی هستیم خاطرنشان کرد: در هر شهرستان با کمک و نظر کارشناسان یک محصول شاخص، که ضایعات زیادی دارد را شناسایی و معرفی می کنیم تا با راه اندازی صنایع تبدیلی علاوه بر تحقق اقتصاد مقاومتی سود بیشتری از این محصولات نصیب تولیدکنندگان برسد.

خبرنگار:عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : راه‌اندازی صنایع تبدیلی در شهرها برای تحقق اقتصاد مقاومتی

راه‌اندازی صنایع تبدیلی در شهرها برای تحقق اقتصاد مقاومتی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر