صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

جرم مردم بی‌گناه کشمیر علاقه به انقلاب اسلامی ایران است

امام جمعه بهشهر گفت: جرم مردم کشمیر تنها این است که امیرالمومنین(ع)، انقلاب اسلامی ایران و رهبری را دوست دارند، و متاسفانه دنیا در مقابل این کشتار و نسل‌کشی در سکوت محض هستند.

کد خبر : 40477

تاریخ انتشار : 01/05/1395 - 14:02


جرم مردم بی‌گناه کشمیر علاقه به انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه بهشهر ایمان را یکی از مسائل مهم جامعه بیان کرد و افزود: مشکلات سیاسی‌، فرهنگی، اقتصادی، خانوادگی یا از بی ایمانی است یا از ضعف ایمان است.

وی در بخش دیگر سخنان خود گفت: دو نکته در زندگی انسان بسیار اهمیت دارد که باعث رشد انسان می‌شود و آن هم کار، تلاش و قناعت است، انسان باید در تولید و کار حریص باشد و در مصرف قناعت بکند.

امام جمعه بهشهر تصریح کرد:  بنده با همه مسئولان شهرستان بهشهر در این دو سال حضورم، تعامل داشتم و دارم اما انتظار وجود دارد که مسئولان هم با امام جمعه تعامل عملی داشته باشند تا بتوانید مشکلات مردم را با همکاری یکدیگر حل کنیم.

حجت الاسلام سید عربعلی جباری به کشتار مردم مظلوم و بی گناه کشمیر اشاره کرد و گفت : جرم مردم کشمیر تنها این است که امیرالمومنین(ع)، انقلاب اسلامی ایران و رهبری را دوست دارند، و متاسفانه  دنیا در مقابل این کشتار و نسل‌کشی در سکوت محض هستند.

وی تاکید کرد: امروز بان کی‌مون کجا است؟ قطع نامه‌های کذایی صادر می کنند، نقض‌های آشکاری که بعد از برجام اتفاق می‌افتد، بان کی مون خواب است و می بینیم که از آمریکا ناقض برجام حمایت می‌کند.

امام جمعه بهشهر با اشاره به کودتای ترکیه افزود: کودتای آمریکایی در ترکیه که سر کرده و هدایت کننده آن یک فرد صهیونیستی است به دنبال نا امن کردن منطقه بود که به ثمر نرسید، چراکه دیگر سلاح کودتا و اغتشاش کاربردی ندارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : جرم مردم بی‌گناه کشمیر علاقه به انقلاب اسلامی ایران است

جرم مردم بی‌گناه کشمیر علاقه به انقلاب اسلامی ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر