صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

افزایش سطح فرهنگ کشور مستلزم آموزش در مدارس است

امام جمعه بهشهر گفت: ما نیازمند فضایی هستیم برای اینکه همه دست به دست هم بدهند و کشور را از لحاظ فرهنگی به سطح بالایی برسانند، یعنی به مطلق و روشنایی هدایت کنند و برای این هدف باید دانش‌آموزان در دوران تحصیل، پرورش پیدا کنند.

کد خبر : 40473

تاریخ انتشار : 30/04/1395 - 13:25


افزایش سطح فرهنگ کشور مستلزم آموزش در مدارس است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سیدعربعلی جباری ظهر امروز در جلسه شورای آموزش‌وپرورش شهرستان بهشهر که با حضور اعضای این شورا در سالن اجتماعات اداره آموزش‌وپرورش شهرستان برگزار شد اظهار کرد: فرهنگ ما باید مطلق بوده و همه ابعاد باید روشن باشد لذا مسئولیت کسانی که بانی فرهنگ و بانی تربیت نسل جدید هستند بسیار حساس است.

 

وی جهالت را یکی از آلوده‌ترین صفات دانست و افزود: دیوار بزرگ جهالت تیرگی به‌وجود می‌آورد و مانع رشد و اعتلای فرهنگ جامعه می‌شود و آموزش‌وپرورش نقش بسیار مهمی در از بین بردن این تیرگی می‌تواند داشته باشد.

 

امام جمعه بهشهر، بخل را دلیل بسیاری از کم‌کاری‌ها و سهل‌انگاری‌ها در جامعه دانست و تاکید کرد: ما نیازمند فضایی هستیم برای اینکه همه دست به دست هم بدهند و کشور را از لحاظ فرهنگی به سطح بالایی برسانند، یعنی به مطلق و روشنایی هدایت کنند و برای این هدف باید دانش‌آموزان در دوران تحصیل، پرورش پیدا کنند.

 

حجت الاسلام سیدعربعلی جباری به اهمیت بسیار زیاد اوقات فراغت دانش‌آموزان اشاره کرد و افزود: نیاز به اوقات فراغت هم یکی دیگر از موضوعات قابل بحث است که می‌تواند نقش به‌سزایی در کیفیت و افزایش بهره‌وری در تحصیل و پرورش دینی دانش‌آموزان داشته باشد.

 

امام جمعه بهشهر در پایان گفت: مدرسه، معلم و دانش‌آموزان گاهی مشغله‌هایی دارند که اوقات فراغت می‌تواند برای ترمیم همین مشغله‌ها کمک کند، آموزش‌وپرورش می تواند محیطی برای دانش‌آموزان به‌وجود بیاورد که بخشی را به اوقات فراغت تخصیص دهند حتی می‌تواند به صورت صحبت و مشاوره و مباحث کوتاه باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : افزایش سطح فرهنگ کشور مستلزم آموزش در مدارس است

افزایش سطح فرهنگ کشور مستلزم آموزش در مدارس است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر