صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در نامه علی‌محمد شاعری به رئیس جمهور مطرح شد؛

طلب 46هزارمیلیاردريالی گندم‌کاران از دولت

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور نوشت: طلب چهار هزار و 600 میلیارد تومانی کشاورزان از دولت باعث نارضایتی کشاورزان زحمتکش گردیده است.

کد خبر : 40463

تاریخ انتشار : 29/04/1395 - 21:22


طلب 46هزارمیلیاردريالی گندم‌کاران از دولت

به گزارش خبرنگار خط امید، علی‌محمد شاعری در نامه‌ای به حسن روحانی ریاست جمهوری از طلبکاری چهار هزار و 600 میلیارد تومانی کشاورزان از دولت خبر داد و نوشت: مطالبات کشاورزان 4600 میلیارد تومان می باشد که حدود 50 روز به تأخیر افتاده و باعث نارضایتی کشاورزان زحمتکش گردیده است.

 

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی همچنین در بخش دیگری از نامه خود آورد: پیش بینی می گردد تا پایان فصل خرید، بیش از 10میلیون تن از کشاورزان گندم خریداری شود که لازم است برای خریدهای آتی نیز دستور لازم صادر شود.

 

متن کامل نامه علی‌محمد شاعری رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی را در زیر می‌خوانید.

 

جناب آقای دکتر حسن روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

احتراماً براساس گزارش های واصله تاکنون،با عنایت به افزایش 26.4  درصد رشد وزنی خریدگندم نسبت به مدت مشابه سال قبل،حدود 8 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده است که ارزش قیمتی آن حدود 10000 میلیارد تومان می باشد که از این میزان حدود 5400 میلیارد تومان پرداخت و الباقی مطالبات کشاورزان 4600 میلیارد تومان می باشد که حدود 50 روز به تأخیر افتاده و باعث نارضایتی کشاورزان زحمتکش گردیده است.

لذا با توجه به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و در راستای عمل به منویات معظم له و حمایت از تولید داخل دربخش کشاورزی و ایجاد انگیزه برای کشاورزان،خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به پرداخت مطالبات به هر طریق ممکن اقدام لازم به عمل آید.

در ضمن براساس برآورد انجام شده، پیش بینی می گردد تا پایان فصل خرید بیش از 10,000,000 تن از کشاورزان گندم خریداری شود که لازم است برای خریدهای آتی نیز دستور لازم صادر شود.

 

علی محمد شاعری

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی 

  

دیدگاه شما در مورد : طلب 46هزارمیلیاردريالی گندم‌کاران از دولت

طلب 46هزارمیلیاردريالی گندم‌کاران از دولت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر