صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه موقت بهشهر:

حقوق‌بشر خودنوشته غرب برای تامین منافع اسرائیل است

امام جمعه موقت بهشهر گفت: استکبار جهانی آن‌قدر بی‌شرم است که با تکیه بر قدرت پوشالی خود حقوق‌بشر خود نوشته را تا جایی رعایت می‌کند که منافع اسرائیل تامین شود.

کد خبر : 40431

تاریخ انتشار : 25/04/1395 - 19:08


حقوق‌بشر خودنوشته غرب برای تامین منافع اسرائیل است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، حجت السلام سیدعسگری هاشمی‌نسب امام جمعه موقت شهرستان بهشهر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان اظهار کرد: امروز دنیا، دنیای ظلم و جور است، استکبار جهانی آن‌قدر بی‌شرم است که با تکیه بر قدرت پوشالی خود حقوق‌بشر خود نوشته را تا جایی رعایت می‌کند که منافع اسرائیل تامین شود.

وی افزود: عربستان سعودی با گودالی که برای خود در یمن کند، نمی‌تواند نجات پیدا کند و با مخالفت‌هایی که با ایران دارد آن‌قدر ضعیف و ناتوان شده که به جبهه منافقین که هیچ جای جهان جایگاه ندارند می‌رود و حتی مستکبران نیز با احتیاط از آنها حمایت می‌کنند.

امام جمعه موقت بهشهر تصریح کرد: انسان قوی و قدرتمند هرگز استکبار را  تکیه‌گاه خود قرار نمی‌دهد، عربستان که در حال غرق شدن است به هر علف خشکی دست می اندازد تا شاید نجات خود را در آن ببیند.

سیدعسگری هاشمی‌نسب تاکید کرد: در راستای برخورد با قدرت‌های بزرگ که شما امروز ملاحظه می‌کنید وقتی آن مردک اعلام می‌کند برجام را پاره می‌کنم، مقام معظم رهبری با قدرتی که از پرودگار متعال دارد و با تکیه بر شما مردم، می‌فرمایند "اگر شما برجام را پاره کنید ما آتش می‌زنیم"، و می‌بینیم با این سخنان کوبنده حضرت‌آقا لحن سخن استکبار تغییر می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه مسائل کلیدی کشور به‌عهده شورای نگهبان است، به جایگاه این شورا در کشور اشاره کرد و افزود: در مشروعیت چون نگهبانی برای قانون نداشتند، قانون رضاخانی در کشور راه افتاد، بنابراین در واقع شورای نگهبان در مقابل بدخواهان انقلاب قرار می‌گیرد.

امام جمعه موقت بهشهر در بخش پایانی سخنان خود به اهمیت مجلس خبرگان اشاره و تاکید کرد: مجلس خبرگان در راستای انتخاب رهبر یک فیلتر بسیار قوی است که می‌تواند منافع جامعه را تامین و حفظ کند که بعد از رحلت حضرت امام خمینی(ره) بهترین انتخاب را داشتند. 

  

دیدگاه شما در مورد : حقوق‌بشر خودنوشته غرب برای تامین منافع اسرائیل است

حقوق‌بشر خودنوشته غرب برای تامین منافع اسرائیل است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر