صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر تاکید کرد:

وعده‌های بی نتیجه مسئولان در حوزه گردشگری بهشهر

شهردار بهشهر گفت: وعده‌های مسئولان مربوطه با این تصور که اگر بناهای تاریخی دراختیار شهرداری قرار گیرد، جنایت است، بی نتیجه مانده است.

کد خبر : 40199

تاریخ انتشار : 19/04/1395 - 13:02


وعده‌های بی نتیجه مسئولان در حوزه گردشگری بهشهر

حمیدآزموده در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص وضعیت بناهای تاریخی شهرستان بهشهر گفت: متاسفانه با توجه به پیگیری‌های متعدد دربخش گردشگری، وعده‌های مسئولان مربوطه با این تصور که اگر بناهای تاریخی دراختیار شهرداری قرار گیرد، جنایت است، بی ثمر مانده که البته این نظر یک اشتباه استراتژیک است.

 

وی با بیان اینکه برای نگهداری بنای تاریخی 80هزارمتر مربعی پارک ملت سالانه بیش از 10میلیاردریال هزینه می‌کنیم افزود: شهرداری تاکنون برای حراست، نگه داری از این بنای تاریخی و فضای سبز موجود و درختانی قدیمی با دراختیار داشتن امکانات و نیروی انسانی تمام تلاش خود را کرده است در حالی که سایر دستگاه‌ها قادر به نگه‌داری فضای سبز ورودی محل کار خود نیستند.

 


شهردار بهشهر خاطرنشان کرد: کوتاه کردن دستان شهرداری برای در اختیار داشتن و رسیدگی به املاک تاریخی، نتیجه‌ای مانند چشمه عمارت، که متاسفانه هیچ بهره‌برداری از این ظرفیت گردشگری و تاریخی نشده است دارد در حالی که شهرداری با مالکیت بناهای تاریخی اگر درآمدزایی کند صرف امورات گردشگری و خدماتی در شهر می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : وعده‌های بی نتیجه مسئولان در حوزه گردشگری بهشهر

وعده‌های بی نتیجه مسئولان در حوزه گردشگری بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر