صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
معاون‌اول رئیس‌جمهور:

بندر امیرآباد بهشهر کانون اصلی توسعه زیرساخت کشور می‌شود

معاون اول رئیس جمهور در بهشهر گفت: بندر امیر آباد یکی از طرح‌های اقتصادی مهم دولت است که پیشرفت این طرح در یک سال گذشته بسیار خوب بوده و این بندر قطعا در آینده کانون اصلی توسعه زیر ساخت کشور خواهد بود.

کد خبر : 40116

تاریخ انتشار : 16/04/1395 - 20:50


بندر امیرآباد بهشهر کانون اصلی توسعه زیرساخت کشور می‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید، اسحاق جهانگیری به همراه رحمانی فضلی وزیر کشور، آخوندی وزیر راه، علی ربیعی وزیر رفاه، کار و امور اجتماعی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر از این منطقه اقتصادی بازدید کرد.

اسحاق جهانگیری در این بازدید گفت: مدیران فعلی کشور چکیده مدیریت ۳۷ سال جمهوری اسلامی هستند و به همین دلیل است که طرح‌های اقتصادی کشور با کندی پیش نمی‌رود، اما می‌بینیم که بعضا سن بالای این مدیران مورد تمسخر و خنده عده‌ای می‌شود.
 
وی افزود: بندر امیر آباد یکی از طرح‌های اقتصادی مهم دولت است که پیشرفت این طرح در یک سال گذشته بسیار خوب بوده و این بندر قطعا در آینده کانون اصلی توسعه زیر ساخت کشور خواهد بود.
 
معاون اول رئیس جمهور خاطرنشان کرد: روسیه یکی از اهداف اقتصادی ما است، ما از لحاظ راهبردی نیازمند ارتباط اقتصادی با روسیه هستیم، با توجه به موقعیت مازندران، هم کانون اصلی توسعه اقتصاد کشور و هم مرز شمالی با روسیه است.
 
این مسئول با بیان اینکه بندر امیرآباد تنها بندر متصل به ریل قطار است، به وضعیت جاده‌های منطقه شرق مازندران اشاره کرد و افزود: وزیر محترم راه باید همت کنند تا راه‌های این استان گسترش یابد تا این بندر بتواند نقش مهمی را در وضعیت اقتصادی کشور بازی کند.
 
وی گفت: در مازندران جنگل طبیعت و محیط زیست برای ما دارای اهمیت زیادی است، اما جوانان این استان هم نیاز به اشتغال دارند، ما اعتقاد داریم که بخش خصوصی باید ورود بیشتری پیدا کنند که در این دولت زمینه‌های سرمایه گذاری بخش خصوصی فراهم شده و بانک‌ها آماده مشارکت هستند.
 
معاون اول رئیس جمهور در خصوص میانکاله بهشهر گفت: جلسه‌ای در هیئت دولت برگزار شد و در این خصوص  آقای دکتر روحانی برای بنده نوشتند که مشکلات این تالاب بین المللی برطرف و از خشک شدن آن جلوگیری شود، که اقدامات لازم در حال انجام است.
 
به گزارش خط امید، شادرس رئیس کارخانه تولید کاغذ تحریر در بندر امیر آباد۱۵0۰ میلیارد ريال برای این کارخانه هزینه کرده و در حال راه‌اندازی کارخانه MDF در این بندر است، در سخنانی قبل از اسحاق جهانگیری از بانک صادرت انتقاد کرد و گفت من 125 میلیارد ريال از این بانک تسهیلات گرفتم که متاسفانه بعد از گذشت یک سال از من ۲۷ میلیارد تومان دریافت کردند، من هم به دلیل این که توقیف اموال نخورم این مبلغ را پرداخت کرده و پیگیری‌ها را موکول کردم بعد از راه اندازی کارخانه MDF تا به سازمان بازرسی کشور اطلاع داده و پیگیری کنم. 

  

دیدگاه شما در مورد : بندر امیرآباد بهشهر کانون اصلی توسعه زیرساخت کشور می‌شود

بندر امیرآباد بهشهر کانون اصلی توسعه زیرساخت کشور می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر