صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

ميانکاله از بهشهر جدا شود استعفا می‌دهم

امام جمعه بهشهر تاکید کرد: اگر بخواهند ميانکاله را قطعه قطعه کنند از همین تریبون نماز جمعه استعفا خواهم داد.

کد خبر : 40115

تاریخ انتشار : 16/04/1395 - 11:14


ميانکاله از بهشهر جدا شود استعفا می‌دهم

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام عربعلی جباری در خطبه های پر فیض نماز با فضیلت عید سعید فطر ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت عید بزرگ مسلمین تصریح کرد: بعد از یک ماه انس با قرآن و توکل به اهل بیت و در روز جهانی قدس مردم همیشه در صحنه با حضورشان  بار دیگر ثابت کردند که به دنبال دفاع از مظلومان در جای جای این کره خاکی هستند
امام جمعه بهشهر با بیان اینکه امروز دنيا، دنیای علم و فناوری هست اظهار کرد: علوم پیوند دهنده انسان با هستی است و باید  ما در همه علوم اشراف و اطلاعات کامل داشته باشیم .
وی خاطر نشان کرد: باید تمام هم و غم ما خدمت رساندن به مردم و مستضعفین باشد، در این راه باید از هم سبقت بگیریم و نگذاریم هیچ کسی در جامعه احساس کمبود معیشت بکند.
حجت الاسلام جباری افزود: سفر معاونت ریاست جمهور به استان مازندران و شهرستان بهشهر باعث سرافرازی است و ما خواستار یک عنایت ویژه برای گردشگری و استقلال ميانکاله و بحث آزاد شدن منطقه تجاري بهشهر از مسئولین هستیم.
امام جمعه شهرستان بهشهر بیان کرد: من امروز از زبان مردم و برای مردم صحبت می کنم ، اگر قرار باشد ميانکاله را قطعه قطعه کنند اولین اخطار من به آنان این است که از همین تریبون نماز جمعه استعفا می دهم ، این درست نیست که امروز هر کسی با بند و بست و رابطه بازی بخواهد منطقه ای را قطعه قطعه بکند .
حجت الاسلام والمسلمین جباری در ادامه با بیان اینکه منطقه ميانکاله باید برای شهرستان بهشهر بماند افزود: ما همچنان اصرار داریم همه کارخانه ها و شرکت ها باید فعال باشند و هیچ کارخانه و شرکتی نباید کارمندان خود را اذیت کند یا دغدغه ای بوجود بیاورد برای بهم ریختن اعصاب این عزیزان زحمت کش.
امام جمعه شهرستان بهشهر در خاتمه افزود: باید فکر اساسی برای بیکاران کشور و بخصوص شهرستان بهشهر انجام شود تا این مشکل عظیم از بین برود و یک برنامه اصولی و دقیق انجام گیرد زیرا بیکاری باعث مشکلات بسیاری در جامعه می شود و یکی از مشکلات مهم شهرستان بهشهر همین مسئله بیکاری است که از مسئولین خواهان رسیدگی هستیم .
خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : ميانکاله از بهشهر جدا شود استعفا می‌دهم

ميانکاله از بهشهر جدا شود استعفا می‌دهم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر