صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

اخراج کارگران و فیش‌های حقوقی نجومی، شایسته جامعه اسلامی نیست

امام جمعه بهشهر انتشار اخبار ناراحت‌کننده‌ای چون اخراج کارگران و فیش‌های حقوقی نجومی را درخور و شایسته جامعه اسلامی ندانست و گفت: جامعه‌ای که با رهبری نظام همراه نباشد گرفتارغم و اندوه می‌شود، شایسته است احکام دین را محقق و با همدلی و تلاش بیشتر برای عمران و آبادی شهرستان قدم برداریم.

کد خبر : 40052

تاریخ انتشار : 04/04/1395 - 17:12


اخراج کارگران و فیش‌های حقوقی نجومی، شایسته جامعه اسلامی نیست

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌السلام سید عربعلی جباری درخطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر اظهار داشت: سعادت و سربلندی دو عالم در گرو دین، تقوا و پایبندی به ارزش‌هاست. اگر جامعه‌ای تقوای الهی را پیش گیرد برکات آسمان و زمین از سوی خداوند برای آنها نازل می‌شود.

 

وی به پاکسازی جامعه در ماه مبارک رمضان اشاره و خاطرنشان کرد: این ماه، ماه معرفت و ایمان است و تمام نیکی‌ها چندین برابر و  انسانها در پرتو این ماه، عزیز و شکست ناپذیر می‌شوند.

 

امام جمعه بهشهر با اشاره به فرمایشات رهبری، توجه به تولید ملی و اقتصاد مقاومتی را ضروری برشمرد و تاکید کرد: کوتاهی و کم کاری هر یک از ما، موجبات غم و اندوه برای جامعه به‌همراه دارد. برماست تا با تلاش بیشتر به تحقق شعار سال کمک کنیم و با موفقیت و پیشرفت دشمنان اسلام را نابود کنیم.

 

وی انتشار اخبار ناراحت‌کننده‌ای چون اخراج کارگران و فیش‌های حقوقی را درخور و شایسته جامعه اسلامی ندانست و گفت: جامعه‌ای که با رهبری نظام همراه نباشد گرفتارغم و اندوه می‌شود، شایسته است احکام دین را محقق و با همدلی و تلاش بیشتر برای عمران و آبادی شهرستان قدم برداریم.

 

حجت‌السلام جباری تاکید کرد: نقایص موجود در شهرستان نباید موجب انگشت‌نما شده این شهرستان در مقابل دیگران شود، شهدا و علما صاحبان اصلی این شهرستان هستند باید با وحدت و همدلی جامعه شهرستانی، موجبات پیشرفت را فراهم آوریم.

 

وی با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و بیان اینکه بهشتی  شخصیتی مظلوم اما خار چشم آمریکا بود گفت: انتظارات مردم از دستگاه‌های قضایی بیش از دستگاه‌های دیگر است، وظیفه این دستگاه برقراری امنیت بیشتر وخالی شدن بندهای زندان از مجرمین است.

 

امام جمعه بهشهر در پایان اقدام آل خلیفه در سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم را محکوم و تاکید کرد: آل خلیفه با این اقدامات رو به زوال است. ما در حمایت از شهدای بحرین این اعمال فجیع را محکوم و قوی‌تر از قبل طرفدار و مدافعین حریم شیخ عیسی قاسم هستیم.

خبرنگار ایمانه یخکشی 

  

دیدگاه شما در مورد : اخراج کارگران و فیش‌های حقوقی نجومی، شایسته جامعه اسلامی نیست

اخراج کارگران و فیش‌های حقوقی نجومی، شایسته جامعه اسلامی نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر