صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس تاکید کرد:

تعاونی‌های کشاورزی یکی از راه‌کارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی

نماینده مردم شرق مازندران تعاونی‌های کشاورزی را یکی از راه‌کارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: با فعال شدن تعاونی‌های روستایی و کشاورزی می توانیم در صنایع تبدیلی، بسته بندی و شناسایی بازار هدف در صنعت کشاورزی به موفقیت‌های بزرگی برسیم.

کد خبر : 39991

تاریخ انتشار : 30/03/1395 - 14:19


تعاونی‌های کشاورزی یکی از راه‌کارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگار خط امید،علی محمد شاعری در جمع خبرنگاران گفت: روسیه در تامین بخشی ازمواد غذایی وکشاورزی خود به دلیل مشکلات دیپلماسی با اروپا  دچار مشکل شده و تمایل دارد منابع کشاورزی را از ایران و از شرق مازندران به دلیل وجود بندر امیرآباد و مرز اینچه برون  تامین کند.


وی افزود: کشورهایی که در بازارهای هدف کشاورزی  ما قرار دارند علاقمند هستند با یک تولید کننده و در قالب تعاونی‌های  بزرگ با ما همکاری کنند، بدین ترتیب اگر کشور روسیه قصد دارد با  تولیدکنندگان کشاورزی ما قرارداد ببند در گام نخست باید یک تعاونی قدرتمند تشکیل داد که در زمینه بسته‌بندی همیار کشاورز باشد تا کالا با استانداردهای  بین المللی  کشاورزی برابری کند.


نماینده مردم شرق مازندران در مجلس، ادامه داد: صنعت کشاورزی نباید خرد و نیمه صنعتی باشد و این در حالی است که کشاورزان ما با هدف صادرات تولید نمی‌کنند زیرا محصولات صادراتی کشاورزی نیازمند بسته‌بندی و حمل و نقل بهینه هستند.


این مسئول با بیان اینکه  شرایط کشاورزی در شرق مازندران، مدیترانه‌ای است، گفت: کشاورزی خرد برای صنعت کشا ورزی تبدیل به یک معضل شده است و برای رفع این مشکل می‌توانیم با فعال‌سازی تعاونی های کشاورزی محصولات کشاورزان را به بازارهای بین المللی برای ارسال متصل کنیم.


شاعری تعاونی‌های کشاورزی را یکی از راه‌کارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: با فعال شدن تعاونی‌های روستایی و کشاورزی می توانیم در صنایع تبدیلی، بسته بندی و شناسایی بازار هدف در صنعت کشاورزی به موفقیت‌های بزرگی برسیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : تعاونی‌های کشاورزی یکی از راه‌کارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی

تعاونی‌های کشاورزی یکی از راه‌کارهای محقق شدن اقتصاد مقاومتی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر