صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر در دیدار با اعضای بسیج رسانه:

خبرنگاران باید وجدان کاری داشته باشند

فرماندار بهشهردر دیدار با اعضای بسیج رسانه گفت: خبرنگاران خیلی چیزها می‌دانند که ما خبر نداریم وپل ارتباطی و چشم و گوش جامعه هستند ولی باید وجدان و رسالت کاری داشته باشند.

کد خبر : 39945

تاریخ انتشار : 29/03/1395 - 20:11


خبرنگاران باید وجدان کاری داشته باشند

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در دیدار با جمعی از اعضای بسیج رسانه شهرستان که در دفتر فرمانداری بهشهر برگزار شد اظهار کرد رسالت خبرنگار انتشار حق و و حقیقت است، سوء استفاده کردن رسالت کاری نیست، خبرنگاران خیلی چیزها می‌دانند که ما خبر نداریم وپل ارتباطی و چشم و گوش جامعه هستند ولی باید وجدان و رسالت کاری داشته باشند.

وی خطاب به اهالی رسانه گفت: اسامی افراد را  به‌راحتی در فضای مجازی و رسانه‌ها نیاورید وبیهوده و ناآگاه برچسب نزنید، عکس گرفتن از نامه‌های یک مسئول و پخش آن در فضای مجازی کاری خارج از عرف و اشتباه است.

فرماندار بهشهر در مورد خبری که به اشتباه در فضای مجازی انتشار داده شده بود بیان کرد: چندی پیش در سایت ها و فضاهای مجازی خبر از اخراج 100 کارگر کارخانه فولاد بندر امیر آباد و تجمع آنان جلوی ساختمان بیمه تامین اجتماعی منتشر شد که این خبر به این شکل صحت نداشت.

وی در ادامه تصریح کرد: اختلاف بین کارفرما ورئیس اداره بیمه منجر به انتشار این خبر شد که با برطرف شدن این اختلاف مشکل حل شد، مردم به اندازه کافی مشکل اشتغال دارند و فکرشان برای این مسئله درگیر است بنابراین خبرنگاران و اصحاب رسانه سعی کنند حاشیه ساز نباشند، پردازش به نقاط ضعف خوب هست ولی در حد تخریب و تضعیف روحیه مردم نباید باشد.
خبرنگار نیلوفر عنقا

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران باید وجدان کاری داشته باشند

خبرنگاران باید وجدان کاری داشته باشند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر