صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

دست‌های آلوده دلالان در خرید محصولات کشاورزی باید قطع شود

امام جمعه بهشهر گفت: باید دست‌های آلوده دلالان در خرید محصولات کشاورزی قطع شود، کشاورزان در موقع کشاورزی جان می‌دهند و به امید نتیجه محصول و دست رنج انتظار می کشند در پایان دلالان با خرید ارزان تنها آه سرد برای این عزیزان باقی می‌گذارند.

کد خبر : 39879

تاریخ انتشار : 28/03/1395 - 21:22


دست‌های آلوده دلالان در خرید محصولات کشاورزی باید قطع شود

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی دومین جمعه ماه مبارک رمضان بیان کرد: باید در سنگر اقتصاد و رونق اقتصادی کشور تلاش کنیم، خصوصا مسئولین عزیز این را آویزه گوش خود قرار دهند و کارگاه هایی تهیه شود تا زنان و مردان ما در آنجا به کار مشغول شوند و دشمن را در زمینه اقتصاد مقاومتی زمین‌گیر کنند.

 

وی تصریح کرد: با اشاره به نقش مهم کشاورزان و باغداران در تولیدات و اقتصاد کشور بیان کرد: باید دست‌های آلوده دلالان  در خرید محصولات کشاورزی قطع شود، کشاورزان در موقع کشاورزی جان می‌دهند و به امید نتیجه محصول و دست رنج انتظار می کشند در پایان دلالان با خرید ارزان تنها آه سرد برای این عزیزان باقی می گذارند.

 

امام جمعه بهشهر اظهار کرد:همانطور که رهبر فرزانه و کبیر ما فرمودند، برنامه و هدف امروز دشمن از بین بردن توانمندی‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی یا جلوگیری از رشد مردم ایران است.

 

حجت الاسلام جباری عنوان کرد: برای جلوگیری از هدف دشمنان مقام رهبری راه علاج را پیشرفت، قوت، عظمت و عزت  و تقویت باورها دانست و نیز بالا بردن و قوی کردن معلومات در زمینه های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اخلاقی تلقی کرد.

 

خطیب نمازجمعه بهشهر در خاتمه افزود: دومین مسئله مهم از فرمایشات رهبر فرزانه ادامه دشمنی‌های آمریکا و اسرائیل است با تهدید برای نقض برجام و به فرموده مقام رهبری اگر کار به آنجا کشیده شود برنامه‌های برجام را به آتش می‌کشیم، دشمن ما یک دشمن فرضی و توهمی نیست یکی از کارهایشان رها کردن داعش است که زائیده دست همین استکبار جهانی است .
خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : دست‌های آلوده دلالان در خرید محصولات کشاورزی باید قطع شود

دست‌های آلوده دلالان در خرید محصولات کشاورزی باید قطع شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر