صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره برق بهشهر تاکید کرد:

لزوم همکاری ادارات و نهادها برای جلوگیری از خاموشی برق در بهشهر

رئیس اداره برق بهشهرگفت: نیازمند همکاری نهادها و ادارات برای جلوگیری خاموشی در شهرستان بهشهر هستیم.

کد خبر : 39806

تاریخ انتشار : 27/03/1395 - 03:00


لزوم همکاری ادارات و نهادها برای جلوگیری از خاموشی برق در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، حسن کلاته در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر شامگاه دیروز برگزار شد اظهار کرد: سال گذشته به علت افت ولتاژ در شبکه‌های بالادست حدود بیست روز خاموشی داشتیم و امسال هم اگر به روال سال گذشته پیش رود برخلاف میل باطنی مجبور به خاموشی در مسیرهای شهری و روستایی می‌شویم که نارضایتی همشهریان را در بر دارد.


وی به افزایش مصرف برق با توجه به ورود به فصل گرما اشاره کرد و گفت: در کل کشور هشت درصد و در شهرستان بهشهر نیز 16 درصد رشد  مصرف انرژی داریم که برای شهرستان آمار مناسبی نیست.


رئیس اداره برق بهشهر تصریح کرد: ظرفیت پست‌های فشار قوی 150 مگاوات است و 75هزار مشترک در شهرستان بهشهر داریم که اگر این تعداد به 80هزار برسد، به مرز بحران نزدیک و مجبور به اعمال خاموشی می‌شویم .


این مسئول با بیان اینکه 1700 کیلومتر شبکه برق در شهرستان داریم که در طول سال بالغ بر 10میلیارد ریال هزینه تعمیرات این شبکه می‌شود گفت: در سال 94 و 95 هیچ طرح توزیعی انجام نشد و برای پست 230 کیلو ولت فشار قوی 54 ملیون تومان بودجه نیاز است.


حسن کلاته در خاتمه با تاکید بر همکاری نهادها و ادارات برای جلوگیری خاموشی تصریح کرد: در سال جدید به صنایع بهشهر، نکا و گلوگاه وعده تخفیف انرژی داده شد که 80 ملیون تومان تخفیف انرژی به شرکت بهپاک تعلق گرفت و این تخفیف برای تمامی صنایع اعمال می‌شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم همکاری ادارات و نهادها برای جلوگیری از خاموشی برق در بهشهر

لزوم همکاری ادارات و نهادها برای جلوگیری از خاموشی برق در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر