صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم شرق مازندران خطاب به مسئولین بهشهر تاکید کرد؛

برنامه ریزی دقیق برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره بهشهر

نماینده مردم شرق مازندران خطاب به مدیران بهشهر به برنامه‌ریزی درست و صحیح برای اتمام پروژه‌های عمرانی شهر تاکید کرد و افزود: پروژه های بالای 40 و 50 درصد در اولویت هستند، مدیران متناسب با توانشان برنامه ریزی و تقسیم کار کنند تا این پروژه‌ها به بهره برداری برسد.

کد خبر : 39804

تاریخ انتشار : 26/03/1395 - 23:31


برنامه ریزی دقیق برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، علی محمد شاعری در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر که شامگاه امروز (چهارشنبه) با حضور سید خالق سجادی فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد اظهار کرد: مردم ما متل یک سیل خروشان هستند که در یک نقطه نمی ایستند و ما هم قطره ای از این سیل خروشانیم، از مردم هستیم و برای مردم کار می‌کنیم.

 

وی ضمن تشکر از مردم برای  اعتماد و انتخابش تصریح کرد: جا دارد از دکتر مقیمی نماینده سابق شرق مازندران به خاطر زحماتی که در این هشت سال کشیدند تشکر کرد و ادب حکم می‌کند که همیشه همدیگر را محترم بشماریم و در صدد باشیم تا بستری را برای آرمان‌ها و آرزوهای مردم در ابعاد مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی آماده کنیم.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرماندار شهرستان بهشهر نماینده عالی دولت است ادامه داد: همه ما الگویی برای مردم هستیم اگر به همدیگر احترام بگذاریم و رسم تعامل و با هم کار کردن را یادبگیریم مردم هم همینطور الگو برداری می‌کنند، اصل اول در سر لوحه کارها همدلی، هم جهت و هم راستا بودن است، وظیفه مسئولین است که این همدلی و تعامل را در بین اجزا و عناصر یک سیستم کاری به‌وجود بیاورند تا سرعت انجام کارها بیشتر شود.

این مسئول خطاب به مدیران بهشهر به برنامه‌ریزی درست و صحیح برای اتمام پروژه‌های عمرانی شهر تاکید کرد و افزود: پروژه های بالای 40 و 50 درصد در اولویت هستند، مدیران متناسب با توانشان برنامه ریزی و تقسیم کار کنند تا این پروژه‌ها به بهره برداری برسد.

خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : برنامه ریزی دقیق برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره بهشهر

برنامه ریزی دقیق برای اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر